İnternet Hızı

S

sergun26

Ziyaretçi
bazı kişiler ram önemli diyor ama bu konudaki düşünceniz nedir dedeğişim gibi "benim 0.20 uploadım var ama 32 gb ramlı sunucu açıyorum ve 150 kişi lagsız oynuyoruz " diye bir yorum var[DOUBLEPOST=1430412465,1430412422][/DOUBLEPOST]
Sizcede rammi önemli ben güvenilir bir kişinin ağzından ram diye duydum ama yinede soruyorum .

(Bu caps her yere uyuyor yahu)
İnternet olmadan nasıl bağlanmalarını düşünüyorsun :'(

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bazı kişiler ram önemli diyor ama bu konudaki düşünceniz nedir dedeğişim gibi "benim 0.20 uploadım var ama 32 gb ramlı sunucu açıyorum ve 150 kişi lagsız oynuyoruz " diye bir yorum var[DOUBLEPOST=1430412465,1430412422][/DOUBLEPOST]
Sizcede rammi önemli ben güvenilir bir kişinin ağzından ram diye duydum ama yinede soruyorum .
Ram %40 upload %60 diyebilirim
256gb ramle açıp 0,20 uploadla en fazla 1 kişi alırsın,onunla bile fazlasıyla lag olur
o yorumu yapan arkadaş fazlasıyla saçmalamış :) 150 kişi için 150-200 upload(200 tercihim),16-32 gb ram yeterli olur

tavsiyem 200 upload 200 download internet , 24 gb yeterli olucaktır

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Azami 200'lük bir hat çek.

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle,kimse sana cevap verme lüksünde değil.Cevap verin,gibi şeyler değilde daha nazik olarak.Yardım edermisiniz,cevabını söylerseniz sevinirim vb. gibi kelimeler kullansaydın belki daha çok kişi yardım edebilirdi.Vede senin çocuk olup olmadığın veya gigabit internete sahip olman burda kimseyi ilgilendirmiyor.Bu yüzden soruya sadece "kendi bilgisayarım değil." diyerek cevap verebilirdin.Şirketim de kuracağım,gibi kelimeler ile hava atmana gerek yok.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle,kimse sana cevap verme lüksünde değil.Cevap verin,gibi şeyler değilde daha nazik olarak.Yardım edermisiniz,cevabını söylerseniz sevinirim vb. gibi kelimeler kullansaydın belki daha çok kişi yardım edebilirdi.Vede senin çocuk olup olmadığın veya gigabit internete sahip olman burda kimseyi ilgilendirmiyor.Bu yüzden soruya sadece "kendi bilgisayarım değil." diyerek cevap verebilirdin.Şirketim de kuracağım,gibi kelimeler ile hava atmana gerek yok.
Şirketimde kuracağım demesinin sebebi sadece evde o server işi yürütülmez dedikleri için adam sonuçta şirkette kurabilir bu konuda bir sorun çıkmaz ve bunu söylemek istemiş sadece