Internet Sitesinden White-liste Kayıt Yaptırmak

dogukanpirim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar.

Bi website acıp serverla baglamak istiyorum yani serverdaki, whiteliste siteden kayıt yapılarak otomatik eklenmesini istiyorum. Hani siteye kayıt olunca whiteliste eklesin. nomercy serverinde var böyle bir şey nomercymc.com kayıt olunca oyundada kayıt ediyor. bende bunu yapmak istiyorum. nasıl yapabilirim ?

Şimdiden teşekkürler.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet birkac plugin var ama hepsi inactive yani guncellenmiyorlar.Senin yapman gereken siteye uye olan kullanicinin minecraft nickini ve sifresini MySql deki veritabanina baglayip, surekli guncellenen bir sorgu cekmeyle tum kullanicilarin minectaft nicklerini bukkit serverinde bulunan whitelist.txt in icine attirmak. Ya da AuthMe kullaniyorsan onun icindeki config.yml deki MySql veritabani ile eslestirmen yeterli olur.

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Neredeyse 2 ay olmuş fakat konuyu gören arkadaşlar için WebWhitelister pluginini önerebilirim.
Sorunsuz şekilde çalışmakta..

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Sadece Whitelist mi istiyorsun yoksa internetten üye de olunabilsin mi istiyorsun? Üyelik sistemi istiyorsan kendi kullandığım sayfa skriptini atabilirim. Üyelik olayında karar kılarsan ekstra bir plugine gerek yok AuthMe'den ayarlanabiliyor.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bartuzen.authme tablosu olmadığığ için mysql_row_count komutu gerekli verinin saysını bulamıyor. Tablonun oluşması için AuthMe plugininin config ayarlarından mysql'e bağlanması egrekir. Bağladıktan sonra tablo adına göre işlem yaptırabilirisniz.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bartuzen.authme tablosu olmadığığ için mysql_row_count komutu gerekli verinin saysını bulamıyor. Tablonun oluşması için AuthMe plugininin config ayarlarından mysql'e bağlanması egrekir. Bağladıktan sonra tablo adına göre işlem yaptırabilirisniz.
Bağladım ama yine olmadı. Neyse tekrar deniyeyim.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bağladım ama yine olmadı. Neyse tekrar deniyeyim.
Bağladığınızda ve konsolunuzda hiçbir hata oluşmadığında bağladığınız veritabanında bir tablo oluşmuş olmalı. Eğer ki hata oluştuysa bu hata konsolda yazar. PhpMyAdmin'den tablonun oluşup oluşmadığını kontrol edin.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:/
Kod:
[AuthMe] ERROR: Unknown database backend; defaulting to file database
[DOUBLEPOST=1408965811,1408965779][/DOUBLEPOST]Ve tablo oluşturmuyor o yüzden hata veriyor.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
:/
Kod:
[AuthMe] ERROR: Unknown database backend; defaulting to file database
[DOUBLEPOST=1408965811,1408965779][/DOUBLEPOST]Ve tablo oluşturmuyor o yüzden hata veriyor.
Config.yml belgesinde ayarlamalardan birini yanlış yapmış olmalısınız.