InventoryPages item düşmesini nasıl engellerim ??

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Merhabalar ben sunucuma InventoryPages adlı eklentiyi (plugini) ekledim ama ölünce o sayfadaki itemlerin nasıl düşmesni engelliyeceğimi bilmiyorum ana sayfadaki envanter de ki itemler düşmüyor hiç boşuna gamerule keepinventory true fln yazın demeyin olmuyor komutu doğru yazdım herhalde neyse nasıl engelliyeceğim plugin sürümü 1.0.1 daha yüksek bir sürümü olan varsa atabilirmi ? özel den yada buraya link bırakabilirmi gmail den de olur [email protected] skype kullanmıyorum .
[automerge]1528004517[/automerge]
Kimse mi yok ???

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kb pl sayfasına giirmeye çalıştığımda hata veriyordu ondan bakamıyordum saol
O hata değil düşündüğüm şey ise sadece farklı ülkeden bağlandığımız için bekletior biraz 2 3 saniye sonra sayfaya atıor normalde düşündüğüm hata ise.

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
E-Posta onaylı olmadığından giremiyorsunuz.
Crack kullanmanın bir suç olduğunu hatırlatalım.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
E-Posta onaylı olmadığından giremiyorsunuz.
Crack kullanmanın bir suç olduğunu hatırlatalım.
biliyorum dostum ama sunucuyu bile zor öderken pl yi nasıl alacağım ? eğer sen satın alacaksan bana crack kullanmayı bırakıcam :) .
[automerge]1528212967[/automerge]
O hata değil düşündüğüm şey ise sadece farklı ülkeden bağlandığımız için bekletior biraz 2 3 saniye sonra sayfaya atıor normalde düşündüğüm hata ise.
bi sorun daha çıktı bu sayfa değiştirmek için olan camlar aradabir 3 4 tane oluyor kendini kopyalıyor gibi sanki

Son düzenleme: