IP: BlankaMC.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | SÜT INEKLERI | KOYLUTAKAS | MARKET | BITKILER 3X HIZLI BÜYÜR | GEL SENDE ARAMIZA KATIL +42

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada @Dabbe35 plugin paketimiz internetten fln alıntı deildir. türkçeleştirmelerin 80% bölümü kendimizin türkceleştirmesi ile yapıldı
paket yapımcısı: AdnanRS.
gidip sorabilirsiniz kendisi 2 haftada bitirip teslim etmiştir.​

Dabbe35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Dochimedo2018 yorumların bittiyse artık aldırmadığımı görüyosun seninki yorum deil resmen karalama o yüzden artık boş yapma.
üslubunada dikkat et karşında babanın oğlu yok.
__________________________________________________________________________________
@Dabbe35 ben en iyi survivalız fln demedim nerden çıkarıyon bilmiyorum ama böyle hissetmen gzl. onun dışında önerilerin anahtarların çok verilmesinden şikayetcisin anahtar sayısını azaltıcam.
(2-Kör değiliz herkesin 3-4 tane hesabı var gelipte burda en iyi biziz yada kimse bize rakip olamaz deme.)
ben ztn bunu belirttim herkes benim izin verdigim miktarda yan çar açma hakkına sahip sürekli bunu gündeme getirmeyin cidden bi işe yaramıyo, bu arada ben kimse bize rakip olamaz demiyorum şu anda rakip olarak gördügüm sw yok diyorum hani 2 si arasında fark var yazılarımı düzgün okursan farkı anlıycaksın.
4 cü yerde boş yapmışsın cidden artık boş yapmayın.
5 senle nie ugraşıyım sen kim sin ki ?
@Dabbe35 seninde hangi sw den olduğunu biliyoruz hani kurucu olmasanda fark etmez şu an burda yorum yapanların (karalama politikası izleyenlerin) geneli minetc sw sinin oyuncuları-yetkilileri-kurucuları yalanmı ?
__________________________________________________________________________________
@Dochimdo2018 ahh ahh büyü artık onlara çocuk diyosun kendin çocukluk yapıyosun dedigim gibi boş yapıyosun sadece.
@Elipse rekor kırdım bunuda idda ediyorum. sonuçta sizde 117 kişiyken ss atıp rekor kırdık diyosunuz biz atınca rekor kırılmıyormu.
yemin etmene gerek yok icraat göster yeter​
''ben en iyi survivalız fln demedim nerden çıkarıyon bilmiyorum ama böyle hissetmen gzl.'' :pof: Kaç kez dediniz be.Milyarlarca kez D:
Anahtar sayısını azalt evet iyi olur her anahtardan 5er tane vermek yerine toplamda 6 anahtar hani iyice easy olcaksada 10 anahtar vermen lazımda neyse :huh:
''4. yerde boş yapmışsın cidden artık boş yapmayın.'' Boş yapmışsın diyerek sıyrılamazsın :ha: o attığım ss dışındada başka serverlerı kötülüyorsunuz serverınızda ve oyuncularınız sövüyor hiçbirşey demiyorsun ben bunu kendi gözlerimle görmüştüm!.
''senle nie ugraşıyım sen kim sin ki?'' :yıkıl:Bazı şeyleri olana kadar farkedemezsin yada küçümsersin bazı şeyleri, olduktan sonra anlarsın şimdi benim ağzımı açtırma.(reklam olmasın diye bazı şeyleri söyleyemiyorum reklam olurmu bilmiyorum,server reklamı değil başka forumlarla ilgili bir şey,minecraft forumları değil herkesin girdiği daha genel daha geniş bir forum.) Neyse bu konuyu kapatıyorum sen kimsinki demeyi kes sadece çok merak ediyosanda özel gel yazayım özelden kimim.
--
--
--
--
Bu arada pluginlerim internetten değil biz türkçeleştirdik falan deme şimdi. Son 2-3 gün içerisinde yaptıysanız tamam lafım yokda daha öncesinde pluginleriniz ber-bat-tı (iyi bir server olduğunu iddiaa eden bir server için ber-bat )

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim öncelikle DonsuzT ve diyer yetkili ekibi topluca gelip serveri karalamanız kurucusuna gereksiz itamlarda bulunmanız yakışmadı artık uzatmayın. plugin paketinede laf edenler yaptığım paketlerin kalitesini bilen bilir. her sunucuya başarılar diliyorum.

Pluginer: AdnanRS.0007...

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim öncelikle DonsuzT ve diyer yetkili ekibi topluca gelip serveri karalamanız kurucusuna gereksiz itamlarda bulunmanız yakışmadı artık uzatmayın. plugin paketinede laf edenler yaptığım paketlerin kalitesini bilen bilir. her sunucuya başarılar diliyorum.

Pluginer: AdnanRS.0007...
Hiçbir şekilde karalama yapmadım veya kimseyi karalama yapın diye göndermedim. Arkadaşlar kendilerini en kaliteli survival sunucu sanıyorlar.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada @Dabbe35 plugin paketimiz internetten fln alıntı deildir. türkçeleştirmelerin 80% bölümü kendimizin türkceleştirmesi ile yapıldı
paket yapımcısı: AdnanRS.
gidip sorabilirsiniz kendisi 2 haftada bitirip teslim etmiştir.​
Kimseye kulak asma kardeşim. En kaliteli ve En çok emek veren sunuculardansın.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni Guncelleme

[+] Edit kılıçlar kaldırıldı (keskinlik-6),(keskinlik-7) gibi. artık en fazla (keskinlik-5) kılıç var.
[+] Eventlerde verilen anahtar sayısı azaltıldı.
[+] Kasaların içeriği güncellenip zorlaştırıldı. (itemler artık daha nadir cıkıyor.)
[+] Cumartesi-Pazar gold kasa anahtarları eventleri devam etmektedir.
[+] Cumartesi Team-Wars yapılmaktadır.

Guncel

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
Sıfırlanması kötü olmuş oyuncuların emekleri gitmiş !
Ama Yinede BAŞARILAR !

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım isteğiniz gibi ilerlersiniz.​

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı yenilendi guncel

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverlerinin kapanıp kapanıp isim değimesinden bıktım artık neden habire isim değiştiğine anlam veremesemde o kadar kişinin emeği boşa gidiyor.Başarılar!

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Whoobies en güzel isimi arıyorum. her neyse tşkler sunucumuz zor ve editsiz bi şekilde devam edicektir. iyi oyunlar

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
isim ararken emek silmek anladım hocam :D
amacınızın isim aramak olduğunu düşünmesemde... :D

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Whoobies sordugun sorunun cevabını verdim sadece neden isim degiştiriyosunuz dedin bende gzl isim aramak dedim.
serverin sıfırlanmasının sebebi isim degil tabikide fazla edit olmamızdı ve düzelttik.​