Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

beyza1234

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
inek sistemi garip bir sistem ismi ama server güzel :D

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz Kaşındınız Başlıyorum.
@ProcusCraft serverimin açıgından faydalanıp sunucumu çökertiyodunuz ve ban yiyince suçsuzmu ban yemiş oluyosun burda prim yapma.
2 ci olarak o ikon güzel görüldüğü için konuldu iradene güvenmiyosan o ikonu koymasamda içersin sen.
diyer bi konuya gelirsek birde kendi serverinin tanıtımını yapmak için ikonu göstercem ayağına kendi reklamını koyuyosun kaldır onu.

@EmirSİNCE arkadaşım fake oldugun çok belli @ProcusCraft sizi iyi yönlendiriyo devam et böyle.

@oktay0619 sende aynı şekilde @ProcusCraft la berabersin ve sunucuyu kötülemek için iyi ugraşıyosunuz tehdit ederken gzeldi demi
inek sistemini ver yok kasa sistemini ver saldırmıycaz. çökertmiycez fln gibi konuşuyodunuz ban yiyince foruma gelip sucsuz ban yedik dersiniz siz böyle kalitede bi insansınız bekleyin ss leride atamda.

buyrun bunlarda kanıtlarım.

buda caspercraftın kurucusunun attıgı. 2 si ztn ortak gibi bir şey.

gördüğünüz gibi gerçek yüzleri böyle bunların.​

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz Kaşındınız Başlıyorum.
@ProcusCraft serverimin açıgından faydalanıp sunucumu çökertiyodunuz ve ban yiyince suçsuzmu ban yemiş oluyosun burda prim yapma.
2 ci olarak o ikon güzel görüldüğü için konuldu iradene güvenmiyosan o ikonu koymasamda içersin sen.
diyer bi konuya gelirsek birde kendi serverinin tanıtımını yapmak için ikonu göstercem ayağına kendi reklamını koyuyosun kaldır onu.

@EmirSİNCE arkadaşım fake oldugun çok belli @ProcusCraft sizi iyi yönlendiriyo devam et böyle.

@oktay0619 sende aynı şekilde @ProcusCraft la berabersin ve sunucuyu kötülemek için iyi ugraşıyosunuz tehdit ederken gzeldi demi
inek sistemini ver yok kasa sistemini ver saldırmıycaz. çökertmiycez fln gibi konuşuyodunuz ban yiyince foruma gelip sucsuz ban yedik dersiniz siz böyle kalitede bi insansınız bekleyin ss leride atamda.

buyrun bunlarda kanıtlarım.

buda caspercraftın kurucusunun attıgı. 2 si ztn ortak gibi bir şey.

gördüğünüz gibi gerçek yüzleri böyle bunların.​
Yürü lan ordan mesajın devamını atmaktan niye çekindin ki.
Buyur yediremiyosan ben atayım. Birde bana para teklifi yapıyor.
Baba parasıyla gelip hava atıyor.
Bazı konuşmaların geldi kulağıma. Pek takmadım. Neyse bakalım ben içiyorum veya içmiyorum. Peki sen o logoyla ne mesaj vermek istedin?
Neyse onu geçtim o serverdeki tüm bugları ben buldum. Çağrıdayken bir arkadaşım vardı ona bir iki bug söyledim ve bug yapmaya başladı. Sana korumasını vermek istedim karşılığında dediklerini istedim. Ben sana saldırdım dedim mi? Sen beni kandırıyosunda onca insanı nasıl iki doğruyu yalanlayıp kandırabiliyosun onu anlamıyorum. Gerek de kalmadı orda lafımı yedim kendi sistemlerimle farklı fikirler kurup yaptım. Senin gibi sunucularda bak anca şunu yazar;

Piyasadaki sunucular sana mı kaldı lan? Adamlar ister açar ister açmaz sen de asla bitiremezsin o sunucuları.
Adam gibi açmıyorlar sana mı kaldı? Hayır.
Haddini bilerekten konuşursan daha iyi olur. Dün Ts3e gelen tüm oyuncularına söyledim konu hakkında bilgim olmadığını ve anlattım bu tür olayları. Senin gibi baba parası yiyen, gizli mesaj veren hatta oyuncularından duyduğuma göre "ALLAH-MÜSLÜMAN" gibi cümleler yazınca serverinde lag oluyormuş. Adamlar da diyor inek çok değerli vs. vs. Derin ineğe tapıyor yok o yok bu yok şu. Peki doğru mudur bunlar?
Onca oyuncun yalan mı söylüyor.
Yoksa sen mi yalan söyleyeceksin?
Ben isteseydim seni zaten piyasadan silerdim. Yapamayacağım bir şey değil. Ama ben bir şey yapmadım çünkü emeğin var. Benim sunucuma aldım seni insan gibi söyledim bugu. Çünkü sunucundaki online gidiyordu. Böyle kalleş olup konunda çamur atarsan sana da böyle çamurunu yedirirler.
Benim hakkımda ne kadar konuşursan konuş elbet hak yerini bulana kadar konuşacağım. Hadi Kolay Gelsin.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ProcusCraft ulan kendiniz Müslüman die hesap açıp sunucuya saldırıyosunuz sonra "ALLAH-MÜSLÜMAN" gibi cümleler yazınca serverinde lag oluyormuş işte siz böyle bi insansınız.

piyasadaki sunucular bana kaldı emek veren kazansın zaten senin gibi emek hırsızları fazla dayanamıyo online sıkıntısı çekiyosunuz ve milletin serverine saldırıyosunuz. neden biliyomusun çunki sunucularınız sıradan klişesiniz.

Adamlar da diyor inek çok değerli vs. vs. Derin ineğe tapıyor yok o yok bu yok şu. Peki doğru mudur bunlar?
bu kadarda kıskanılmazki hocam inek sistemimi ne kadar kıskanıyosanız artık. ozaman factiondada lapis çok değerli adamlar lapisemi tapıyo işte biraz düşünseniz bu kadar saçmalıkla ugraştığını anlayacaksın.

Ben isteseydim seni zaten piyasadan silerdim. Yapamayacağım bir şey değil. Ama ben bir şey yapmadım çünkü emeğin var. Benim sunucuma aldım seni insan gibi söyledim bugu. Çünkü sunucundaki online gidiyordu. Böyle kalleş olup konunda çamur atarsan sana da böyle çamurunu yedirirler.
Benim hakkımda ne kadar konuşursan konuş elbet hak yerini bulana kadar konuşacağım. Hadi Kolay Gelsin

haktan bahsediyosun burda o yüzden sunucunun açıklarını ona buna söyleyip ve ben bunların kendi arkadaşın olduğunuda biliyorum yaptırıp yaptırım bi kenara çekiliyosun kendini masum göstermeye çalışma. eğer iyi bi niyetli olsaydın o buggları gelip bana söylerdin ama sen millete dağıtıp dağıtıp burda prim yapıyosun. yemezlerrr... konuyuda uzatma istersen

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ProcusCraft ulan kendiniz Müslüman die hesap açıp sunucuya saldırıyosunuz sonra "ALLAH-MÜSLÜMAN" gibi cümleler yazınca serverinde lag oluyormuş işte siz böyle bi insansınız.

piyasadaki sunucular bana kaldı emek veren kazansın zaten senin gibi emek hırsızları fazla dayanamıyo online sıkıntısı çekiyosunuz ve milletin serverine saldırıyosunuz. neden biliyomusun çunki sunucularınız sıradan klişesiniz.

Adamlar da diyor inek çok değerli vs. vs. Derin ineğe tapıyor yok o yok bu yok şu. Peki doğru mudur bunlar?
bu kadarda kıskanılmazki hocam inek sistemimi ne kadar kıskanıyosanız artık. ozaman factiondada lapis çok değerli adamlar lapisemi tapıyo işte biraz düşünseniz bu kadar saçmalıkla ugraştığını anlayacaksın.

Benim hakkımda ne kadar konuşursan konuş elbet hak yerini bulana kadar konuşacağım. Hadi Kolay Gelsin

haktan bahsediyosun burda o yüzden sunucunun açıklarını ona buna söyleyip ve ben bunların kendi arkadaşın olduğunuda biliyorum yaptırıp yaptırım bi kenara çekiliyosun kendini masum göstermeye çalışma. eğer iyi bi niyetli olsaydın o buggları gelip bana söylerdin ama sen millete dağıtıp dağıtıp burda prim yapıyosun. yemezlerrr... konuyuda uzatma istersen
Daha defalarca demem gerekiyomu? Geceleri insanlar yorgun olur. O kafayla bir iki bug söylemiş olabilirim. Bunların benimle ne ilgisi var. Git yapanı bul. Klişe kelimesini doğru yerde kullan forum burası.
Biz senden önce vardık. Sen daha neyin ne olduğunu bilmeden gelip laf ediyorsun. Ona buna demedim de bir kişiye söyledim o da bir kaç kişiyle anlaşıp neyse yapmış.
Söylesene yaşın kaçtı?
Kiminle kafa tuttuğunu ilk önce düşünmelisin. Beni önce araştırmalısın. Kim olduğumu sunucumun ne olduğunu kimlerin beklediğini bilmelisin. Ben bir yemin edersem o yemini bozmam. Piyasada kaç tane sunucu kapattım sildim yok ettim. Seni silmek de bu kadar zor olmayacağınıda bildiririm. Bunlar tehdit değil uyarı. Kime kafa tuttuğunu öğren ondan sonra gel buraya tekrardan yaz.
Eğer hala bana çamur atmaya çalışacaksan hay hay buyur çamur at sonra yine gece olur bir iki bug daha ortaya çıkarsa bu da senin problemin olur.
Bu arada olayların hepsini tamamen öğrendim. Sizin vipim dediğiniz oyuncularda çok insafsız çıkmış.
Bugu öğrenince bir de onlar saldırmış. Neyse bakalım senden vip alan bir iki kişi de bana şuanda pişman olduğunu söyledi. Sen de işte böyle insanmışsın. Sunucuya 20 dakika gelir 5 saat başı boş bırakan insanın sunucusundan ne hayır gelir ne de başarı.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@ProcusCraft sen dert teselli yerimi açtın. nedense önüne gelen sana dert yanıyo yok oyuncular geliyo bana şunu diyo yok vipler geliyo bana şunu diyo kardeşim artık sunucumu bırak bunlar benim sorunlarım sen git sunucunla ilgilen ve çamur atmıyorum bunlar gerçekler biraz delikanlı olup kabul etsen de nerde o sende, neyse konumu kirletme artık ne derdin varsa skypeden yazarsın ugraşamam daha fazla.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı sonucu 1.7 olmasına rağmen gelen tüm saldırıları atlattı, eski oyuncu kitlesine ulaşması dileğiyle, ayrıca şu casper reklamları canımızı sıkmaya başladı artık !!

Sunucuyla ilgili tek sıkıntım şu redstone lagg plugini mi ne, psiton kapı yapıyorum kaleme 1 kere bile açsam redstone bugu yasak gibi şeyler diyor, ya bu plugini kaldırın ya da biraz oynayın üzerinizde kapısız olmak istemiyorum :D

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir İşi Yapıyorsan Adam Gibi Yapmalısın ? Geçen Senede Oktay Abi Oktay Abi Diye Gezinirken Bu Sene Büyüdün Mü ? Sana Sorunu Söyleyen Biziz. Sorunu Çözeceğimide Söyledim ? Önce Hocam OLDUK, Sonra Abi ?

MADEM Birşeyleri Ortaya Koymak İstiyorsun O Zaman Bütün Konuşmalarını Ortaya Koyacaksın.

Halen Dile Getiriyorum Saldıranlar Biz Değildik Daha Küçücük Bir Bugu Kapatmayı Bilmiyorsun Para İçin Sunucu Açıyorsun :)

Bir Tehdit Söz Konusu Değil Burda. Bugu bilmeyen yoktu serverde zaten. 2 Plugin Karşılığında Koruma Plugini Teklif Ettik Sana. Burda Babandan 20'TL Alıp Server Açıp Boş Laf Yapma Hakkın YOK!

Seni Her Konuda Uyardım Yardımcı Olmaya Çalıştım Gidip'te 4-5 Senelik Sunuculara Laf Atma Hakkın Yok ? Önce Biraz Haddini Bil.
Millete Yalvarma Vip Satmak İçin. Ayrıca Konuyu Yanlış Yere Açmışsın. Faction Sunucu'da Bile p5 Set'ile Başlatmıyor. Biraz Terbiyeni Takın Haddini BİL Saygılı OL.
@ProcusCraft @BYDerin

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@oktay0619 bide senmi geldin lan ben sana abi felan demedim. dememde o yüzden boşa forumda beni kötüleyip durma orda beni zor duruma sokup tehditle plugini ve skriptlerimi almaya çalışıyosunuz şuanda çözümü buldum çökertemediğiniz için ağlıyosunuz ağlamaya devam et ögögögögö.

azak32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SERVERE GİRMEYİ DÜŞÜNÜYOMUSUNUZ MİLLETİN HESABI ÇALINIYO SKYPEDAN YAZIYORUZ AMA GÖRMÜYORSUNUZ
-KREDİ BUGU YAPANLAR VAR
-DÜN HESAPLAR ÇALINDI(BLACKHUNTER VE NAİSE)
-BACKUP ATIN ARTIK

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
anladık yüzsüzsün ben sana 12 maddelik haklı savunmamı söyledim dicek bişi bulamayıp ağlama burda
Güldürdün :DDDDDDDD

SERVERE GİRMEYİ DÜŞÜNÜYOMUSUNUZ MİLLETİN HESABI ÇALINIYO SKYPEDAN YAZIYORUZ AMA GÖRMÜYORSUNUZ
-KREDİ BUGU YAPANLAR VAR
-DÜN HESAPLAR ÇALINDI(BLACKHUNTER VE NAİSE)
-BACKUP ATIN ARTIK
-Hesap Calanlar Ban Yedi.!
-Kredi Bugu Kaldıralı 1 Hafta Oldu.!
İYİ FORUMLAR

5-chestleri karıştırdım evet ve öyle itemleriniz vardıki bakmaya kalbim kaldırmadı oyundan çıktım sözde survival yaratıcı modunda toplayamam o itemleri 30 geniş sandık dolusu ağzına kadar 1 er stack dolusu xp şişesi nedir kardeşim nerden yaptınız bu kadar bunu ?
bu maddede xplerimize laf etmissiniz biz o xpleri ProXp' kasasından level kasıp yaptık..he inanmıyorsanız kurucuya söleyin istedigi kadar incelesin bug falan yapmadık. emegimizle yaptık o 30 genis sandıklı xp tüplerini.

11-ayrıca dün 2 telafi eventi olmuş ilkini kaçırmışım 2. sinide herkes yan hesapla girmekten serveri doldurmuş giremedim ben siz benim emeğimi çaldınız ama ben ses etmiyorum sizin gibi düşürmücem kendimi kendi halinize bırakıyorum sizi
senin emegini biz calmadık yan car acan arkadaslar caldı buna yapacak hic bisimiz yok car sınırı 2'dir.

ceza yememek için diger maddeleri cevaplayamayacagım k.bayın.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu sıfırdan yapılıyor beklemede kalın :)