İP: LovenSurvival.Batihost.Com | Survival Sunucu | 1.8.X | Elmas Yumurtluyan Tavuk | Takaslar | | Team | Kasalar | VE FAZLASI! +40 ONLİNE !

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kadar övdünüz bakayım dedim güzelmiş diğer server'lara göre vip'ler ilk kez üstün deil oyuncular elde edebiliyor itemlerı olması gerekende bu zaten valla helal dedim içimden :D v7 v8 yada kes 10 filan yok normal vanilla enchler tabi /repair olması üzdü biraz biz kanserlenirken onlar tak tak basması.
Fazla ekstra şeyleri yok normal güzel biyer tabi isterdim şöyle hareketlendirecek şeyler ama dozunda yapmışlar eksisini göremedim.
Rehberler aktif ters yanları yok hızlı cevap bunlar önemli.

Kısa kesersek serveri oyuncularla vip'leri eşit şekilde tuttukları için serveri çok sevdim.

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kadar övdünüz bakayım dedim güzelmiş diğer server'lara göre vip'ler ilk kez üstün deil oyuncular elde edebiliyor itemlerı olması gerekende bu zaten valla helal dedim içimden :D v7 v8 yada kes 10 filan yok normal vanilla enchler tabi /repair olması üzdü biraz biz kanserlenirken onlar tak tak basması.
Fazla ekstra şeyleri yok normal güzel biyer tabi isterdim şöyle hareketlendirecek şeyler ama dozunda yapmışlar eksisini göremedim.
Rehberler aktif ters yanları yok hızlı cevap bunlar önemli.

Kısa kesersek serveri oyuncularla vip'leri eşit şekilde tuttukları için serveri çok sevdim.
Eyw hocam fark yaratmaya çalışıyoruz bide yorumun için saol iyi forumlar dilerim.