İP: LovenSurvival.Batihost.Com | Survival Sunucu | 1.8.X | Elmas Yumurtluyan Tavuk | Takaslar | | Team | Kasalar | VE FAZLASI! +40 ONLİNE !

Kingcraftpl

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ormanda pvp açıldımı mert oyunda deyilsin ulaşamıyorum sana bi bakarsan iyi olcak iyi gunler.

Kingcraftpl

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
cuma gunu bende vip alcam mert bilgin olsun kardeşim iyi forumlar.

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alımlar açıldı kaçırmayın iyi forumlar dileirm.

Boran0681

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben vip almayı düşünüyom inidrim yapma şansınız varmı ?

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalitesiz bir server daha ne güzel Başarilar :cay:

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az önce ormana girdim, direk elmas setli birileri tek okla öldürdü. Herhangi bir itemi olmayan oyuncuların bu kişilere karşı bir şansı yok gibi gözüküyor. Sunucuda toplam geçirdiğim süre 7-8dk, buraya sunucu tanıtım konusunu açtıysanız eleştirilere de açık olduğunuzu düşünerek şunu yazıyorum. Berbat, evet belki biraz sert bir eleştiriydi ancak sonuçta eleştiri.

xThePower41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7 olması kötü olmuş sadece 1.8 olsa iyi olabilirdi geri kalan her şey güzele benziyor.

Boran0681

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Az önce ormana girdim, direk elmas setli birileri tek okla öldürdü. Herhangi bir itemi olmayan oyuncuların bu kişilere karşı bir şansı yok gibi gözüküyor. Sunucuda toplam geçirdiğim süre 7-8dk, buraya sunucu tanıtım konusunu açtıysanız eleştirilere de açık olduğunuzu düşünerek şunu yazıyorum. Berbat, evet belki biraz sert bir eleştiriydi ancak sonuçta eleştiri.

Hocam böyle konuşmaya gerek yok 8dk oynuyorum diyorsun server açılalı 15gün olmuş adamlar gelişmiş tabikide tek yersin bi server oyna tanı nasıl bir şey oldunu bil ondan sonra konuş bence ben oyuncu olarak konuşuyorum sana iyi forumlar.

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam böyle konuşmaya gerek yok 8dk oynuyorum diyorsun server açılalı 15gün olmuş adamlar gelişmiş tabikide tek yersin bi server oyna tanı nasıl bir şey oldunu bil ondan sonra konuş bence ben oyuncu olarak konuşuyorum sana iyi forumlar.
Survival sunucusundayız PvP değil, sizin survivaldan anladığınız saatlerce asosyal gibi maden kasıp set dizip sonra ormana gelen yeni itemsiz üyelere güç gösterisi yapmaksa okey. Ancak ben ve Minecraft nedir? sorusuna doğru cevap verebilen kişiler için survival sunucusu böyle olmaz.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi