IP: NovaSurvival.batihost.com >> 1.10.x | 1.11.x | 1.12.x | Demir Eşyalar Artık Craft Edilebilir !!

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz 3 adet version olup, 5GB ram olması
çok garip olmuş.
Server çökmelerden geçinmez.

Kadir93

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz 3 adet version olup, 5GB ram olması
çok garip olmuş.
Server çökmelerden geçinmez.
Desteklenen version sayısıyla ram miktarını ilişkilendirip çökmelerden geçilmez demen çok komik.
Version desteğini 2 adet pluginle veriyoruz yani ram miktarıyla pek bir ilişkisi yok. Çökmelerden geçilmez diye yazacağınıza sunucuya girip çökme varmı yokmu görüp ne yazıyorsanız öyle yazmanız mantıklı olurdu.
Teşekkür ederim

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Desteklenen version sayısıyla ram miktarını ilişkilendirip çökmelerden geçilmez demen çok komik.
Version desteğini 2 adet pluginle veriyoruz yani ram miktarıyla pek bir ilişkisi yok. Çökmelerden geçilmez diye yazacağınıza sunucuya girip çökme varmı yokmu görüp ne yazıyorsanız öyle yazmanız mantıklı olurdu.
Teşekkür ederim

Ozaman, sunucu iyi görünüyor diyenlerede tepki göstermek gerekiyor.
Onlarda, sunucuya girip güzelmi kötümü diye baksınlar?
Benim çökmelerden geçinmez demem ise sunucu iyi görünüyorun tam tersi.

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Sunucunun plugin listesini kontrol ettim, fark ettiğim kadarıyla sunucu yenilikçi değil 1.12'de yeni pluginler kullanabilirsin. Keşke bizde de imkan olsa sunucu açsak, tamamen farklı plugin paketi hazırlamaya çalışıyorum.

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Daha adil spawner sistemi
Artık spawnerleri oyuna daha çok emek veren ve daha çok zaman harcayan kişiler toplayacak
Keşke hiç spawner sistemi olmasa, böylece xp için zaten zaman harcamak gerekecek. Böylece enchleri de dert etmeye gerek kalmaz.
Kendiniz demişsiniz, survival bu marketten satın alınmaz diye katılıyorum ama sadece market yeterli değil.

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.12.x olması güzel gelmeyi düşünüyorum.