iPhone 5s iOs 11 Hakkında

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba! iPhone 5s cihazımda iOs 11 sürümü yüklü, ve kilit açma ekranı olsun, uygulamalar olsun kasmalar söz konusu. Bu kasmaların dışında hesap makinesinde ve diğer birçok özellikte de bug mevcut.

Bugları bir kenara atıp kasma sorununa gelelim, sizin telefonunuzda (özellikle 5 ve 5s kullanıcıları) da kasma oluyor mu? Kilit ekranındaki kasma acaip canımı sıkıyor. 10.3.3 sürümüne geri dönmeden sizlerin görüşünü de almak istedim.

GaripAdam

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle üzülerek söylüyorum ki, illegal yollar dışında hiçbir şekilde iOS 11 sürümünden geriye gidemezsin. İmzalar kapatıldı diye biliyorum.
Ve iOS 11 kullanan çoğu kişi bu tür sorunlardan şikayetçi. En basit mekanizma olan hesap makinesinde bile süsler yüzünden açıklar mevcut. 7 & 7 Plus cihazlarını kullananlar bile şikayetçi.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle üzülerek söylüyorum ki, illegal yollar dışında hiçbir şekilde iOS 11 sürümünden geriye gidemezsin. İmzalar kapatıldı diye biliyorum.
Ve iOS 11 kullanan çoğu kişi bu tür sorunlardan şikayetçi. En basit mekanizma olan hesap makinesinde bile süsler yüzünden açıklar mevcut. 7 & 7 Plus cihazlarını kullananlar bile şikayetçi.

Evet, imzaların kapandığının ben de farkındayım ancak ipsw üzerinden yapılabileceğini okudum, bu yolla geri dönüş mevcut mu, geri döndükten sonra eskisi gibi güncelleme alır mı telefon?

Bir de Whatsapp yedeğiyle ilgili bir sorum var; 11 sürümünde aldığım yedeği 10.3.3 sürümüne yükleyebilir miyim?

GaripAdam

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet, imzaların kapandığının ben de farkındayım ancak ipsw üzerinden yapılabileceğini okudum, bu yolla geri dönüş mevcut mu, geri döndükten sonra eskisi gibi güncelleme alır mı telefon?

Bir de Whatsapp yedeğiyle ilgili bir sorum var; 11 sürümünde aldığım yedeği 10.3.3 sürümüne yükleyebilir miyim?
iPhone kullanmadığım ve kullandırtmadığım için bu konular hakkında bilgim yok.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ios her güncellemesinde bir şeyi düzeltirken, bir şeyi bozuyor :D
en iyisi hiç güncellememek veya yeni güncellemeden biraz süre geçtikten sonra güncellemek

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
İphone 5'e ios 11 yok

Mutlu mu olmalıyım üzgün mü?

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hesap makinesindeki hata tuşlara hızlı basmaktan kaynaklanıyor.
Yavaş basarsan bu sorunla karşılaşmazsın. Zaten, Apple bu sorunu bir güncellemeyle halleti diye biliyorum.

Ayrıca, 5s kullanıyorsun. 1 GB Ram ve A7 işlemciden bir şey bekleme. Günümüz uygulamaları çok fazla kaynak tükettiği için iki(2)[two] çekirdekli bu işlemci çok zorlanıyor. 1GB Ram ise uygulamaları hafızada tutmak için yeterli değil. Üstüne, Apple'ın getirdiği saçma ve eski iPhone 5s donanımını fazlasıyla zorlayan güncellemeler telefonu bir çöpten farksız kılıyor. Bu aynı GTX 750Ti ekran kartında Crysis 3 oynamak gibi bir şey. Apple getirdiği güncellemelerle müşterilerini yeni model ve aşırı gereksiz pahalı telefonlarını satın aldırmaya zorluyor.

Elma manyağı ya da iOS'un şu SÖZDE sadeliğine, SÖZDE stabilliğine hayransan, o telefonu kullanmaya devam et. Yoksa hala 16GB modeli bu günün 32GB model telefonlarıyla aynı fiyata satılan, tarihi geçmiş bir telefonu kimse kullanmak istemez değil mi?

• Beğen
Reactions: DIO

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece şunu söyleyebilirim ki bir android telefonu (4 cigulayt remli hatta) 6 ay kullanmaktansa...

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sadece şunu söyleyebilirim ki bir android telefonu (4 cigulayt remli hatta) 6 ay kullanmaktansa...
Kullanım şekline göre değişir, 2009'dan beri android kullanıcısıyım. Hiç sıkıntı yaşamadım, aldığım hiçbir telefonda problem yaşamadım, kullanmasını bileceksin; telefonun kullanım amacı dışına çıkmayacaksın, zaten kullanım amacı dışına çıkmazsan bir sıkıntı yaşamazsın.

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
iPhone 3GS kullanmış adamım, deli etmeyin beni. Global bir anlayış var sizde galiba 6 ay sonra çöp falan. Android 4 sistemli telefonu kullanıyorlar sonra Android çöp XDDDDD

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
android çöpmü ilk android telefon olarak s3mini ile başladım 700e falan almıştık, sonrasında grand neo sonrasında samsung s6 sonrasında venüsv3(tavsiye etmem 1 ay kullndım sattım) sonrasında e7 (e7 güzel telefon ama düşürdüm çok kötü düştü ekran gg oldu 2 ay tuşlu blackberry kullandım) sonrasında asus zenfone 5 sonrasında tekrar s6 ve şu an s7 kullanıyorum ve 1 2 ay içerisinde s8+ a geçeceğim

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
android çöpmü ilk android telefon olarak s3mini ile başladım 700e falan almıştık, sonrasında grand neo sonrasında samsung s6 sonrasında venüsv3(tavsiye etmem 1 ay kullndım sattım) sonrasında e7 (e7 güzel telefon ama düşürdüm çok kötü düştü ekran gg oldu 2 ay tuşlu blackberry kullandım) sonrasında asus zenfone 5 sonrasında tekrar s6 ve şu an s7 kullanıyorum ve 1 2 ay içerisinde s8+ a geçeceğim

Maşallah kardeş. Kaç tane telefon almışsın :o
Ben bi Turkcell T50 aldım hala da onu kullanıyorum. İlk çıktığı zaman almıştım. Telefon ilk günkü gibi. Hiç düşürüp bi tarafını falan da patlatmadım. Bir kaç ay sonra belki yeni telefon alırım. Allah nazardan korusun. :co1:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Maşallah kardeş. Kaç tane telefon almışsın :o
Ben bi Turkcell T50 aldım hala da onu kullanıyorum. İlk çıktığı zaman almıştım. Telefon ilk günkü gibi. Hiç düşürüp bi tarafını falan da patlatmadım. Bir kaç ay sonra belki yeni telefon alırım. Allah nazardan korusun. :co1:
inanki daha yazmadığım 35 40 tane vardır ticaret yapıyom bol bol al sat falan

• Beğen
Reactions: DIO