İphone 7

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tür şeylere bu kadar para baymak aptal işidir, alınan varsa yerinde kullanmışım. 3500 lira küçük bir miktar değil, üstelik iphone hep android'in gerisinde kalmıştır. Neden hala bu kadar fanatik bir kitle var bilmiyorum.

Olmadi bu -_-
iPhone ile androidi karşılaştırmak :(
iOS androidin önündedir. Net.
iPhone 7 650 dolar fiyatında. Gayet uygun. Tabii ki fahiş vergiler yüzünden 3.5k ya değmez. Ancak apple ye *** atmanızı anlayamadım. Adamlar kaliteli mal yapıyor açık açık. Ha bir de

Puhahahah -_-

Sent from my iPhone using Tapatalk

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Olmadi bu -_-
iPhone 7 650 dolar fiyatında. Gayet uygun. Tabii ki fahiş vergiler yüzünden 3.5k ya değmez. Ancak apple ye *** atmanızı anlayamadım. Adamlar kaliteli mal yapıyor açık açık. Ha bir de

Puhahahah -_-

Evet doğru kaliteli mal yapıyorlar. Tasarım masarım hepsi güzel.
Fakat ben hem Android hem de iOS kullanıcısı olarak söylüyorum ki iOS Android'in önünde değildir. iOS iyi mi? İyi. Hızlı. Kullanışlı. Fakat Android kadar değil maalesef. LG, GM, Samsung, Sony, Asus markalarının kendilerine göre düzenlediği Androidleri kısa bir süre olsa bile kullandım. Ve de şunu deneyimledim. Hiçbir markanın Android'i stock android(yani saf android) kadar akıcı, hızlı ve performanslı değil. Bilmeni isterim ki başka hiçbir marka iOS'u kendine göre özelleştirmedi. Yapamaz zaten. Ama bu, iOS'u kral yapmıyor. Karşılaştırma yapacaksan iOS'la içine edilmiş Android'i değil saf Android'i karşılaştıracaksın.
O zaman kim galip geliyor? Bana göre Android.

//Edit: iOS'un da Android'in de eksileri var ama bunu unutmamak lazım. Çok muhteşem bir sistem değil ki sürekli güvenlik, performans güncelelmesi getiriyorlar markalar. Anlamak lazım yani.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben zaten iphone'a o kadar para saymam simdi zenfone 3 delux için para biriktiriyorum ve ben şuana kadar 2 tane pc aldım laptop 2 side asus ve telefonuda oldukça saglam üretiyorlar türkiyeye gelince onu almak hedefim 2300 - 2400'e satılcak bir inceleyin alacak varsa ben baktım hoşuma gitti şıklığıyla ve sistemiyle bence. :)

Son düzenleme:

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olmadi bu -_-

Puhahahah -_-

Androidi samsung sanan biri ile tartışmak istemiyorum.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
şaka bir yana sony alın pişman olmazsınız