[İptal, video olarak yapılacak] Discord Bot kodlama canlı yayını yapacağım?!

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba millet!

Salı akşamı saat 7-8 gibi bir Discord Bot kodlama canlı yayın serisine başlamayı düşünüyorum.
Yayınları 1-2 saatlik yapmayı düşünüyorum, tabi başlarını alıp gidebilirler de, daha bilmiyorum şu anda.
Yayını Twitch üzerinden yapıp, yayından sonra YouTube uploadlamayı düşünüyorum.

Botumuzda daha neler olacak planı programı şimdiden yapıyorum, istek özellik vb. olursa yorum atmayı unutmayın.
Seri olacağı için ne kadar fazla özellik olur fark etmez, seri o kadar uzar (ki bana da fazla iş yüklemeyin lütfen)
Botu açık kaynaklı yapıp herkese açmayı düşünüyorum, ama tam olarak ne zaman açarım emin değilim.

Kullanmayı Planladığım API: Monium Framework (reklam sayılmaz inş)
Kanal:

Mikrofonum o kadar iyi değil, yapabileceğimi yaptım ben ama yayında sadece müzik verip geçebilirim de, sizce nasıl yapayım?

-- EVENTUALiTY

Son düzenleme:

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Self bot yapmayıda öğretirmisin?
Discord Adresim Vearthx#2386

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Self bot yapmayıda öğretirmisin?
Discord Adresim Vearthx#2386
Selfbotlar Discord kullanım kurallarına aykırı olduğu için, ve yapacağım bot selfbot olmayacağı için anlatacağımı sanmıyorum, ama aralarında fazla fark yok. Benim kullandığım kütüphanede tek bir ayar ile ikisi arasında geçiliyor örneğin.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yayını Twitch üzerinden yapıp, yayından sonra YouTube uploadlamayı düşünüyorum.

Kanal:

Mikrofonum o kadar iyi değil, yapabileceğimi yaptım ben ama yayında sadece müzik verip geçebilirim de, sizce nasıl yapayım?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başka 1-2 yerde "yayın yapma direkt YouTube yükle" denildi, buraya da sorayım diyorum sizce yayın işine devam edeyim mi yoksa yine klasik YouTube derslerine mi geçeyim?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yayını iptal ediyorum, video serisi olarak yapacağım. Detayları ilk videoyu yaptıktan sonra veririm.