iptal!

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anladığınız üzere korku mapı yapmaya başladım ve eğer ilgi gelirse mapı bitirip yayınlayacağım. Ufak bir videosunu çektim. Biliyorum video kısa ve "46 sn map mı olur .s" "böyle map mı olur 1 dkda bitior" gibi yorumlar görmek istemiyorum. Yorumlarınızı yorum kısmında belirtmenizi isterim. Ayrıca mapi ingilizce olarak yapmaya başladım ama türkçeye çevireceğim. Neden ingilizce yapıyorsun derseniz de Türkiye'de yapılan maplara verilen değerin yetersiz olduğunu düşünmem. Ama ilk olarak ingilizce halini bitirip buraya türkçeye çevrilmiş halini atacağım.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım videosundan çok bir şey anlayamadım karanlık olduğu için.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısınız, ama oyun içerisinde böyle değil, video neden bu şekilde oldu anlamadım.
Genelde her videoda öyle oluyor oyundakinden daha fazla karanlık.
Ama tamamladığınızda haritayı hangi dil olursa olsun paylaşmanızı isterim. Bekliyorum ^_^

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgine Bu korku haritası Değil Bildin gerilim ama biraz daha iyi yapabilirsin camscanner eklemeyi unutma daha iyi olur :D

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerilim ve korku haritasının farkını bana söyler misin ? :D
Ayrıca camscanner ne :D
Camscanner = Su an yaptım No worlds Haritasında olan bisi ayniden ekrana bisi cıkmasına denir
Korku İnsanın boğle Çığlık atacağı bisi ÖRNEK BİR OYUN AMNESİA tHE DARKNESS veya Slender
Gerilim İnsanın boğle yavastan yavastan titriye titriye ilerlemesine sebep olacak bisi örnek outlast

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Camscanner = Su an yaptım No worlds Haritasında olan bisi ayniden ekrana bisi cıkmasına denir
Korku İnsanın boğle Çığlık atacağı bisi ÖRNEK BİR OYUN AMNESİA tHE DARKNESS veya Slender
Gerilim İnsanın boğle yavastan yavastan titriye titriye ilerlemesine sebep olacak bisi örnek outlast
Kardeşim amnesia da bir gerilim oyunu :D bu arada bu sadece tanıtım yani mapın %5lik kısmı diyebiliriz :D