İrk Sistemi

omerxbela

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Üyleri Sunucuma Acilen İrk Sistemi Lazim Lütfen Yardim Edin ork elf ve insan olcak ork un extra 2 kalbi olcak elf vurduğunda 1.5 ok hasari daha fazla olcak insan ise güc 2 hiz 1 olucak yaridminizi bekliyorum herkes bakıp geri cıkıyor lütfen bunu yazacak yokmu gropmanager uyumlu yaparsaniz mutlu olurum gruplari ayarladim ben bide her ırkın bölgesi olcak biliyorum cok şey istiyorum ama kurucu -/elfbaslangis ayarla ile elflerin baslangicini ayarlayacak elf ırkında olanlar ise -/elfbase ile gidicek köylerine orklar veya insanlar elflerin bölgelerine gidemeyecek yani ork -/elfbase yazamayacak her ırkın köyü olcak yani elf baslangicin bütün ırkalrda olamsi lazim yani orkbase gibi yardimlarinizi bekliyorum

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Çoook fazla şey istiyorsun. Keşke internetten araştırıp, bulup, üzerinde oynamalar yapsaydın. Direk beleşçiliğin dibi bu söylediklerin :/

omerxbela

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoook fazla şey istiyorsun. Keşke internetten araştırıp, bulup, üzerinde oynamalar yapsaydın. Direk beleşçiliğin dibi bu söylediklerin :/
aramadığım ısaniyorsun 1 aydan beri ariyorum bi tane buldum oda arzali istersen atayim tamir edebilrisen :D

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapardım ama ücretli ücretsiz görünmüyor

Biraz kolay gibi ama ırklar ın kendine vurma olayı grouplarlami ayarlicaksin

Bugün 12 gibi yaparım

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Olayı Anlıyamadım :D Ne Tür Bir Sunucu Kuruyorsunuz...

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin tek sorununuz forumda arama kismina 'ırk sistemi skript' yazmanız.

omerxbela

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapardım ama ücretli ücretsiz görünmüyor

Biraz kolay gibi ama ırklar ın kendine vurma olayı grouplarlami ayarlicaksin

Bugün 12 gibi yaparım
evet vurmalari ben ayalarim sen sadece base sistemini ve irkleri ayarla bana ücret ne kadar ?

Sizin tek sorununuz forumda arama kismina 'ırk sistemi skript' yazmanız.
abi yazdim biliyorum birisi paylaşmis ama sunucuma yükledim hata veriyo

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi gel Skype ile halledek eklentiyi veriyim sana of ne kadar baltalayıcı bi forum halkı var bu forumun ismi "Skript istekleri" dikkatinizi çekerim Skype: hsndmrts98

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Hatayı söylesen halledilebilir ya kopyala yapıştır yaparken tablarda hata olmuştur ya da add-onlar eksiktir/hatalıdır.