(İsimsizNetwork) Alımlar Başladı ----> İçeri Gir !

Faction ve Ne ?

• RPG

Kullanılan: 2 25.0%
  • Survival

Kullanılan: 3 37.5%
  • Başka Bişiler

Kullanılan: 1 12.5%
  • SkyBlock

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aklımda Güzel, Zor, Tutulursa Oyuncu Olabilitesi Olan Bi Fikir Geldi.
Bunu İçin Gönüllü Ekip Arkadaşları Lazım. (Sunucumuz Tutulursa Kendi Cebimden Yaptıkları Emeğe Göre Para Vericem)
Sunucu Faction ve RPG Tarzı Olucak. Gerçekten Kolay Olmayan HardCore'unda Hardında (Bazı Yerleri) Bi Faction Sunucu Açmayı Düşünüyorum.
Eğer Sende Bu Ekipte Gönüllü Çalışmak İstiyorsan Gelebilirsin.

Bu Sunucu Gerçekten Çok Zor Bi Yapım Aşamasından Geçicek O Yüzden Sadece Kendi Alanının Ustası Olan Arkadaşlar İstiyorum.

Alımlar +14 !
Rehber Reklamcı Alım Yaşı Yoktur.

Bana Skypeden Ulaşıp Size Vericeğim Formu Doldurup Skypeden Atıcaksınız Bu Yolla Foruma Bakmadığım Zamanlarda En Hızlı geri Dönüşü Sağlayabileceğimi Düşünüyorum.

Dediğim Gibi Gerçekten Zor Bi Sunucu Olucak O Yüzden Deneyimli Arkadaşları Aramızda Görmek İstiyoruz.
Aklınızda Nasıl Bir Sunucu Olucak Acaba Diye Soru İşareti kalırsa Ekleyin Söyleyeyim.
Sunucuyu Güzelleştirmek Adına Sizlerdende Ne İstediğinizi Soruyorum. Sunucuda Eğlenceyi Yükseltecek Eklentiler vb. Varsa Yazmaktan Çekinmeyin :)

Skype Adresim : evilsheph
Skype Adresi : keskinbey488

NOT: Sunucunun Adı İsimsizNetwork :) Olucak

Son düzenleme:

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kabul et istek attim skypeden

tutkubaba123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim ben istek atıcam sana usta builderım form atarsın genede eskiden craftriseda builderdım

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

doddo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Profesyonel Builderim gözünüzün onunde rahatlıkla 4 çekirdek Hub yapabilirim skype istek attim

Timanator79

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Skype yok ama rehber olabilirim +30 serverde çok büyük şeyler yaptım [admin olarak] ...