Iskefiyeli olarak bizlere söylenen büyük bir yalanı ortaya çıkartıyorum

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Evet, aslında bunu saklamak istiyordum ama son zamanlarda Minecraft'ın yasaklanması gündeme gelince sizlerle paylaşmak istedim. Derin bir nefes alın..

2 yıl önce, 20 Ocak 2013 yılında, Oyunun yapımcısı Notch, Twitter'dan, tüm dünyayı sarsma niteliğinde bir tweet attı. Gelen yüksek tepki sonucunda, 20 dakika içerisinde tweeti sildi. İnanılır gibi değil ama, tweet'i Türkçe atmış.. Ben ise bunu kanıt olarak sakladım arkadaşlar. Tamamen sizin içindi. İşte o tweet;

Ewet arkadaşlar, durum bu.. Maalesef kandırıldık.

(Troll konu, ciddiye alana söyleyecek lafım bile yok :( )

Son düzenleme:

byTıtanıum

π÷¥$¢£-℅®*#¶∆×
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Başta doğrumu diye düşündüm. Sonra alttaki küçük yazıyı okudum. :/

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Forumda üyeliri şaşırtan, gerçek olmayan mesajlar yasaktır.
Kandırma (trolling)

Kasten üyeleri şaşırtmak, kandırmak amacıyla içeriklerin gönderilmesi yasaktır. Herobrine ile ilgili konularda bu kurala dahildir.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzman Pedagog Adem Güneş: Minecraft, çocuklarda kreatif düşünmeyi artıran üç boyutlu dijital bir yapboz oyunundan farklı bir şey değil. (Minecraft’ın online oyun olmasının getirdiği riskler, oyun çocuk odaklı olmadığı için,Minecraft ile alakalı minecraft türk gibi forumlarda bulunacak içeriklerden gelebilecek zararlara karşı) Ebeveynlerle birlikte oynanmasında fayda var. Çocuk tek başına ise offline olarak oynamalı.

Özelillikle minecraft türk gibi forumlara çocukların girmemesi gelişimleri için önemli.

Hep @MUHDE nin suçu bunlar :D

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzman Pedagog Adem Güneş: Minecraft, çocuklarda kreatif düşünmeyi artıran üç boyutlu dijital bir yapboz oyunundan farklı bir şey değil. (Minecraft’ın online oyun olmasının getirdiği riskler, oyun çocuk odaklı olmadığı için,Minecraft ile alakalı minecraft türk gibi forumlarda bulunacak içeriklerden gelebilecek zararlara karşı) Ebeveynlerle birlikte oynanmasında fayda var. Çocuk tek başına ise offline olarak oynamalı.

Özelillikle minecraft türk gibi forumlara çocukların girmemesi gelişimleri için önemli.
E tabikisi :3

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tweet'i görene kadar gerçek sandım
lanıt girsin

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ulan bi ara gerçek sandım :'/ Sonra alttaki yazıyım okudum :'(

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Forumda üyeliri şaşırtan, gerçek olmayan mesajlar yasaktır.
Kandırma (trolling)

Kasten üyeleri şaşırtmak, kandırmak amacıyla içeriklerin gönderilmesi yasaktır. Herobrine ile ilgili konularda bu kurala dahildir.
En alttaki yazıyı görmezden gelip laf sokma çabaları*
Kurallara bu kadar dikkat ediyorsan 20 uyarıyı nasıl aldın?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ha bu arada @Iskefiyeli18 olmak dışında başka ne olarak bu yalanı ortaya çıkarabilirdin ? İskefiyeli olarak çıkardın ya :(