İskefiyeliden bana sign!

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bacağım da ki kıllar onunkilere kıyasla 3 - 4 kat daha fazla.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O bir sorun yalnız o kadar kıl normal değil :(
Hey look budy,ben 8 yaşımdayken bıyıklarım çıkmaya başladı.Çok az vardı ama bıyık vardı işte.Bu gayet normal benim kıl hastalığım yok bu benim genimden kaynaklanan bir şey.Bu yaşta çok fazla çıkıyor sonra ise dökülüyor.Mesela benim halım full kıl doludur çünkü her sabah üstümü değiştirdiğimde bacağım da ki kıllar dökülüyor bu da bu olaya bir örnek.Ayrıca kendimi bildim bileli kollarımda uzunca kıllar vardır.Ama şu an eskisi kadar fazla yok kollarım da kıllar.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hey look budy,ben 8 yaşımdayken bıyıklarım çıkmaya başladı.Çok az vardı ama bıyık vardı işte.Bu gayet normal benim kıl hastalığım yok bu benim genimden kaynaklanan bir şey.Bu yaşta çok fazla çıkıyor sonra ise dökülüyor.Mesela benim halım full kıl doludur çünkü her sabah üstümü değiştirdiğimde bacağım da ki kıllar dökülüyor bu da bu olaya bir örnek.Ayrıca kendimi bildim bileli kollarımda uzunca kıllar vardır.Ama şu an eskisi kadar fazla yok kollarım da kıllar.
Tahmin ettiğim kadarıyla esmer tenlisin. Öyle insanlarda daha fazla çıkar çünkü.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmin ettiğim kadarıyla esmer tenlisin. Öyle insanlarda daha fazla çıkar çünkü.
Keşke öyle olmasam.Zaten beni çirkin ve korkutucu yapan 2 şey var kıllarım ve ten rengim.Gece rahatça dolaşamıyorum dışarıda insanlar beni görünce bir irkiliyor. :( En son bir çocuk elinde ki telefonu düşürecekti. :(

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ajqaqakaqhja haykirdim seni ilgilendirmez elalemin derdi senimi gerdi ?

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok gülme bence :) Böyle bir şeyi birine dert olacak bir şey olarak algılıyorsan zaten ona zarar vermek amaçlı yapmışsındır :) Lafının nereye gideceğini bilmiyorsan konuşma :)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Lütfen önce beynini gelistirip gel lafi yanlis yerlere ceken sensin baskasina dedigim laf seni ilgilendirmez :)

Hakaret dozajını biraz daha arttırırmısın ? Bu arada o zaman biri annene küfür etse o da seni ilgilendirmez ama seni anneni koruyorsun ?

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Abicim kendin söyledin hakaret dozajini arttir diye simdi neden tirstin ?

İma ettiğim şeyi de anlayamıyorsun :) Factiondaki ''yiyosa 1 vs 1 gel lan'' Diyenlere bağlayacaksın herhalde birazdan ?[DOUBLEPOST=1419599278,1419599221][/DOUBLEPOST]
13 yasinda bir ilk okullu ile konusmayi birakiyorum iyi forumlar ^^

Geçen yine yaş ayrımcılığının da dibine vurmuşuz :)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Şşştt şimdi ban yiceniz ben de güzel güzel seyretçem XDD
Neyse boğuşmayın bn 2001liyim sen 2001lisin yeter bu kadar :DD