İşte 512 Blok Görüş Mesafesi Nasılmış (Rehber Değildir)

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
8-16 Chunk neyine Yetmiyir

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neye göre mi gereksiz ? Sen bana şunu söyle bunu paylaşmadaki amacın ne ? Alırlar 2 dakkalığına 32 chunk a herkes görür istediği gibi. Gördüğüm en saçma konulardan biri.
Sen 32ye al bakalım çalışıyor mu :p JVM argüman ayarı ve sağlam bir pc lazım. Başka bir bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insan örneği.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neye göre mi gereksiz ? Sen bana şunu söyle bunu paylaşmadaki amacın ne ? Alırlar 2 dakkalığına 32 chunk a herkes görür istediği gibi. Gördüğüm en saçma konulardan biri.

Ooo diss atıyorlar dediler geldik !

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim 8 yıllık pc'mde çalışıyor. Bence bu tanıtım degil benim bilgisayarim cok iyi videosu .-.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Tabi canım 1 saat JVM kodladık(bilmem normalde oyüzden uzun sürdü) orada çalışır diyo adam :)[DOUBLEPOST=1417545384,1417545298][/DOUBLEPOST]
EVET çalışıyor :) Sağlam bir pc olmasa bile rahat 15 FPS de görünür 32 chunk ( SinglePlayer da ).
Bu video çekerken 45 gören bendim zaten. 15le manzara gezecen sanki. Bir dediğniz diğerini tutmuyor :)

https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-1-8-glitch-siyah-adam-world-dosyasi-eklendi.230291/page-2
32chunk la ilgili şeyi oku... Vbosuz geziyorum videoda farkındaysan ._.

Son düzenleme:

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gereksiz. 16 chunk neyine yetmiyor oyuncuların? Yetmiyorlarsa gitsinler Optifine indirsinler. 32 chunk olabiliyor Opti'de. Ayrıca kasar diyorsan optifine'de birkaç ayar yapınca 32 chunk'ta ben 10 fps alırken birkaç ayar ile 120 fps alıyorum.
Seni #4 numaralı mesaja iletiyorum. Bir konuya da düzgün mesaj attığıda görmedim zaten.[DOUBLEPOST=1417546639,1417546546][/DOUBLEPOST]
Dediğim gibi video aslında gösteriş videosu ama bazılarının anladığının aksine pc güç gösterisi değil sadece mcnin nasıl görünebileciğini gösteriyorum. Akıllıca yorumun için teşekkürler.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav herkesin ihtiyaçları farklıdır. Senin işine yaramadıysa bile bazılarının işine yarıyor belki. Karışmayın. Evet basit ama yararlı.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav herkesin ihtiyaçları farklıdır. Senin işine yaramadıysa bile bazılarının işine yarıyor belki. Karışmayın. Evet basit ama yararlı.
Rehber videosu değil bu ama. Ya senin gibileri gerçekten çok seviyorum düşünerek yorum atanları. Orada jvmle uğraştıktan sonra videoyu çekip 25dk editleyip yükledikten sonra bilgisiz kişilerin kendi denemedikleri bilgileriyle gereksiz demeleri beni çok sinir ediyor.

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Jvm dediğin ne¿ 2 argumant ayarladın topu topu.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Hani çalışıyordu... 2 argument dediğin benim için zor.[DOUBLEPOST=1417550319,1417550097][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar gerekli veya gereksiz olabilir. Arkadaş incelemiş bu konuyu ve bazı insanlara yararlı olabileceği düşüncesiyle video çekmiş. Bu kadar sert yaklaşmasanız her şeye?
Teşekkürler zaten forumdaki şu herşeye kötü yerinden yaklaşan insanlar olmasa çok zevkli bir yer olur burası. Bilgi olarak yarasız bir video kabul ediyorum çünkü rehber değil zaten. Sadece 3-4 güzel görüntü içerdiği için yayınladım ve bence amacına ulaştı şu konunun aldığı görüntülnemeye baksana :) Bakın yapıcı eleştiriye herzaman açığım fakat bu insanların yaptığına eleştiri bile denemez direk saldırıyorlar.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Niye gereksiz deniyor anlamıyorum ?
Gayet gerekli bir konu
Herkesin i7 3k sı yok 32 chunk açıp bakamıyor 60 fps akıcılığında.

Konu gayet güzel hoş.
32 Chunk u zevkle kullanıyorum ve baya güzel oluyor manzaralı ev yaptıktan sonra.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlama bana boş bir konu gibi geldi çünkü 32 chunk ile minecraft'ı göstermenin ne gereği var ki. Manzara isteyen açar Skyrim oynar. :D

-Skyrim şaka amaçlı ama gerçekten boş konu-

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Yaw hocam ben 5 chunk ile 30 fps oynuyorum canım cekti simdi. Birde shader mod ile degisik manzaralar yakalayıp koyar mısin?