İşte Youtube Kanalım

Okulmu Dershanemi

• Okul

Kullanılan: 3 100.0%
  • Dershane

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

SpiderMonkey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Youtube Kanalımı Açtım Şuanki Videolarım Müzikli Ama Diğer Videoalarım Sesli Olacak Survival Serisine Başlıcam Bu Arada

Abone Olmanızı İstiyorum Tabi Size Bağlı Güzel Videolarım Olucak

Neyse İşte Kanalım: http://www.youtube.com/efsnynda
Bu Web Sayfam: http://rehbercraft.tr.gg/

Youtube Kanalıma Abone Olursanız Çok Sevinirim..
:müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik::müzik:

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim yanlış anlama ama kaç yaşındasın ?

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak sana bir abi tavsiyesi bende 14 yaşlarımda bu işlerle uğraşmaya kalkıştım tamam zevkli işler belki popüler bir youtuber da olabilirsin ama daha 12 yaşındasın gel sen bu işi yazın yap ha ? ne dersin ? derslerini boşlarsın yoksa. Sana önerim bu üstünde biraz düşün hak verirsin eminim..

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle gereksizlerde var hayatta yapacak bir şey yok espri yaptığını sanıyor birde kıdemli üye :D

En iyi cevaplar
0
Böyle gereksizlerde var hayatta yapacak bir şey yok espri yaptığını sanıyor birde kıdemli üye :sırıtmak:

espiri değil sadece 12 yaşında ve biraz dalga geçmek istedim öncelikle popüler mi olmak istiyorsun önce iyi bir mikrafon al orjinal minecraft al ve asla crack kullanma ayrıca bende bu işe başlıyacağım yaşım 15 ve yaklaşık 170 lira harcadım sırf bu ıvır zıvır yüzünden

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
espiri değil sadece 12 yaşında ve biraz dalga geçmek istedim öncelikle popüler mi olmak istiyorsun önce iyi bir mikrafon al orjinal minecraft al ve asla crack kullanma ayrıca bende bu işe başlıyacağım yaşım 15 ve yaklaşık 170 lira harcadım sırf bu ıvır zıvır yüzünden

Tamam ''mikrafon'' alıyımda :D :D mikrafon (hoşuna gittimi sende 15 yaşındasın bende seninle dalga geçtim)

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tamam dalganı geçte hani çocuk anlasın yani bu işlerin kolay olmadığını :sırıtmak:

Popüler olması zor yoksa video çekmek falan kolay yani istediği ekipmanla çeker o önemli değil ama okulu önemli.. Mesela ben üniversite 1. sınıf gidiyorum çok boş zamanım oluyor rahatlıkla video çekebilirim ama bizden geçti o işler yaşlandık :D

En iyi cevaplar
0
Popüler olması zor yoksa video çekmek falan kolay yani istediği ekipmanla çeker o önemli değil ama okulu önemli.. Mesela ben üniversite 1. sınıf gidiyorum çok boş zamanım oluyor rahatlıkla video çekebilirim ama bizden geçti o işler yaşlandık :sırıtmak:

yaşla alakası yok :D örnekleride var hatta pintipanda

SepuLture

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D Haklısın bu arada anketi anlayamadım ben okul mu dershane mi derken ?