İstediğim Özellikleri Sahip Bir RankUP Eklentisi..

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şöyle bir RankUp eklentisi arıyorum.. Gerek parayla, gerek görevle, gerek oyunda durulan zamanla vs. olan bir GroupManager destekli rankup eklentisi. Mesela bir kod yazılcak o görevi yerine getirdiyse veya parası varsa. GroupManager de başlangıç Oyuncu ise o kodu girdiğinde belirlediğim örnek veriyorum Efsane rankına yükselicek ve yükselmeden önce "[Oyuncu] İsim" ise rank atladıktan sonra "[Efsane] İsim" olacak. Bekliyorum şimdiden teşekkürler..​

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
autorank ile yapılıyor, oyuncu istediklerini yapınca command çalıştırabiliyorsun command kısmınaad manuadd %player% %group% yazarak oyuncunun rütbesini yükseltebilirsin

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@eklenti ve @hakankeskin tamam çok iyi eklentiler ama görev yok. Mesela bir rütbeyi sununucuda durduğu süreyle rütbe atlattırırken sonraki rütbeleri parayla atlatıcam. Bunlar işime yaramadı malesef.

Arkadaşın da dediği gibi, http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/rank-up/ plugini var. Geliştirmek istersen açık kaynaklı vs.
Teşekkürler ama bu istediğim özelliklere sahip bir eklenti değil :(

autorank ile yapılıyor, oyuncu istediklerini yapınca command çalıştırabiliyorsun command kısmınaad manuadd %player% %group% yazarak oyuncunun rütbesini yükseltebilirsin
Bu eklentiyi biliyorsanız bana yardımcı olabilir misiniz? Çözemedim. Ayarladım ama saymıyor. Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@eklenti ve @hakankeskin tamam çok iyi eklentiler ama görev yok. Mesela bir rütbeyi sununucuda durduğu süreyle rütbe atlattırırken sonraki rütbeleri parayla atlatıcam. Bunlar işime yaramadı malesef.

Teşekkürler ama bu istediğim özelliklere sahip bir eklenti değil :(

Bu eklentiyi biliyorsanız bana yardımcı olabilir misiniz? Çözemedim. Ayarladım ama saymıyor. Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
parayla rütbe atlama özelliği var autorank ta

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Bu eklentiyi biliyorsanız bana yardımcı olabilir misiniz? Çözemedim. Ayarladım ama saymıyor. Yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler." demiştim.
yeni gördüm, plugini yükledikten sonra advencedconfig e girip içindeki örneklere bakarak yapabilirsin ayrıca configten ilk baştaki use advenced false u true yap