[İstek] Bir oyuncu küfür edince sistem oto ban atacak UYARILI BAN

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şöyle bir skript yazarmısınız oyuncu Argo kelimeler söyleyince 1.de kick 2.de kick 3.de server ban atmasını istiyorum

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
if contains "justin bieber":
cancel event
kick player due to "blabla"
gibi bir şey yapacaksın 3 satır zor değl :D

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
on chat:
    if contains "kufur":
    add 1 to {kufur.%player%}
    message "<red>Kufur etme. %{kufur.%player%}% uyarin var! 3 uyarıda sunucudan yasaklanacaksin!"

every 1 real seconds:
    {kufur.%player%} is 3:
    ban the player due to "Kufur Ettigin Icin Sunucudan Atildin!"
    broadcast "<red>%player% sunucudan yasaklandi! Sebebi: kufur"

her kufur edisinde uyarı alacak. 3. uyarıda yasaklanacak.

PoligonTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tür skriptlerin bi sorunu var.Yani contains diyorsunuz iyi hoş ama 2 dezavantajı var(bug da diyebiliriz)

1-)mesela

mk

küfürünü engellediniz.Eğer adamın mesajı normalse ve bu mesajın içinde bu iki harf yan yana gelirse yine uyarı alacak.

2-)Ben bir sürü kombinasyonla aynı küfürü yazabilirim.Üstteki bahsettiğim küfüre ^ koyarım iki harf arasına.Yada ' koyarım . koyarım.Uyarı almaktan kurtulurum

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tür skriptlerin bi sorunu var.Yani contains diyorsunuz iyi hoş ama 2 dezavantajı var(bug da diyebiliriz)

1-)mesela

mk

küfürünü engellediniz.Eğer adamın mesajı normalse ve bu mesajın içinde bu iki harf yan yana gelirse yine uyarı alacak.

2-)Ben bir sürü kombinasyonla aynı küfürü yazabilirim.Üstteki bahsettiğim küfüre ^ koyarım iki harf arasına.Yada ' koyarım . koyarım.Uyarı almaktan kurtulurum
Bug sende :) " mk" ile "mk " yani boşluk bırakarak yaparsan küfürün öncesinde ve sonrasında boşluk yoksa engellemez. Ayrıca sadece gönderiyi ele alıp "mk" harfleri varsa onları da engelletebilirsin.