ISTEK | Discord Bot Gelişmiş Sipariş.js

xOrcun

Marangoz
Kurban Bayramı Kutlu Olsun!
En iyi cevaplar
0
Merhaba Forum Gamer Üyeleri,

Arkadaşlar konu başlağında gördüğünüz gibi bana bir tane gelişmiş sipariş.js komutu yapabilicek var mı ? (acill lazımm)

Bernard

Бернард
Grafiker
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
61
Discord botunda hangi kütüphaneyi kullandığını söylersen daha hızlı bir şekilde aradığını bulabilirsin. Discord.JS artık çoğu yazılımcının gözünde yazılımın legosu. Kullandığın kütüphaneyi ve altyapıyı söylemezsen yanlış parçalar kullanılır. Buda işine yaramaz.

xOrcun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Discord botunda hangi kütüphaneyi kullandığını söylersen daha hızlı bir şekilde aradığını bulabilirsin. Discord.JS artık çoğu yazılımcının gözünde yazılımın legosu. Kullandığın kütüphaneyi ve altyapıyı söylemezsen yanlış parçalar kullanılır. Buda işine yaramaz.
Discord.js yani javascript kullanıyorum altyapı glitch

Erkutay_

DragonBlock
Satıcı
En iyi cevaplar
9
Kod:
const Discord = require('discord.js');

exports.run = (client, message, args, member) => {
    let mesaj = args.slice(0).join(' '); // Siparis Kanal ID
    if (mesaj.length < 1) return message.channel.send(':x: Lütfen Siparişinizi Yazınız');
  let incidentchannel = message.guild.channels.find(`id`, ""); // Teslimat Kanal ID
    if(!incidentchannel) return message.channel.send(":x: **siparişler** kanalını bulamıyorum.");

incidentchannel.send(` CodAre | **Sipariş**\n\n- ${mesaj} ***\n Sipariş Veren: ${message.author}***`);
    message.channel.send(':white_check_mark: Siparişiniz #|>siparişler kanalına İletildi. Teslimatınız Geleceği Zaman #|>teslimatlar kanalına Bildirilecek ')
};

exports.conf = {
  enabled: true,
  guildOnly: false,
  aliases: ['siparis'],
  permLevel: 0
};

exports.help = {
  name: 'sipariş',
  description: 'Siparis',
  usage: 'sipariş <mesaj>'
};
CodAre discord sunucusundan alınmıştır.

xOrcun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bana gelişmiş lazım bunu biliyorum

Bernard

Бернард
Grafiker
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
61
Düz discord.js ile bot yapmak çok zahmetli olacaktır. Commando alt kütüphanesini eklemeni tavsiye ederim. Çok daha kullanışlı ve performans dostu.