[ISTEK] "Mypet plugin" "Lütfen yardımcı olun aramaya uğraşmaya takatim kalmadı!"

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En sevdiğim plugin Mypet'tir. Hep o serverları tercih ettim fakat Türkiye'de 1.8 olarak Mypet plugini olan server yok , hatta dünyada bile crackli Mypet sunucusu yok.
Arkadaşlarımla güzel vakit geçirip eğlenebileceğimiz bir server kurmak istiyorum. Sadede geleyim , haftalardır hatta yaklaşık 2 aydır bu plugin hakkında videolar izleyip konuları okuyorum ama hiçbir şekilde düzgün bir sonuç alamadım , yani yapamıyorum.. Lütfen gerçekten çok yoruldum , son çare burada insanların birbirlerine plugin konusunda yardım ettiğini gördüm ve belkide bana da yardımcı olur birileri diye düşündüm..

Lütfen tek isteğim hazır tamamen ayarlı , plugins dosyasına attığımda çalışacak bir Mypet plugini ve onun hazır dosyası.. Türkçe olursa beni çok mutlu edersiniz fakat şu an önceliğim birilerinin bana yardımcı olması.. Şimdiden yardımcı olan olmayan herkese çok teşekkür ediyorum..

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mypet eklentisi 1.8.3 te çalışıyor ben kullanıyorum gerçekten çok zevkli bi eklenti mmorpg lerin vazgeçilmezi gibi bişi, çok basit bi kullanımı vardır yeni sürümde maalesef yenilendi başka eşyalar ile pet alıyoruz sana istersen skype ile anlatırım yada ö.m ile "live:adventure.mapers_2" skype'm, türkçe eğil fakat çalışıyor ayrıca o kadar da türkçe yapıcak yeri yok yani anlaşılmıycak yer yok kullanmayı bilen herkes yazılara önem vermez, keşke bu konuyu daha önce açsaydın daha erken yardım alırdın[DOUBLEPOST=1434530715,1434530625][/DOUBLEPOST]ayrıca o kadar istiyorsan mmo tarzı bi sunucu bana danışa bilirsin sunucu kurmadım ancak sunucu kuranlardan emin ol daha fazla bilgiye sahibim skype yada ö.m ile yardım ederim eklenti konusunda sadece, harita hakkında pek bilgim yok

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mypet crackli bir türk server önerir misiniz?
Ayrıca sizi eklesem bana skype üzerinden Plugini ve Pluginin dosyasını atarsanız minnettar olurum..

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
maalesef mypet kullanan crackli türk sunucu görmedim onun için söyliyemiycem ama skype üzerinden sana dosyayı atarım neden olmasın eklentinin nasıl kullanıldığına dair yardım da ederim