[İstek Plugin] Balık Çeşitliliği

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta balık tutarken çok saçma sapan eşyalar verebiliyor. Ayrıca balık çeşitliliği de çok az.
Acaba pluginlerde denizden sadece balık çıkması sağlanabilir mi? Bu yapılabiliyorsa güzel.
Ek olarak birde balık çeşitliliği arttırılırsa (Normal balık çıkacak her seferinde ama ismi değişecek. Bir de şansları. a balığı %90 iken b balığı %10 olacak gibi)
1 haftadır arıyorum aradığım tarzda plugin yok. Yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler ^^

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam inanın bana bütün balık pluginlerini kullandım. Hepsinde sorun çıkıyor. 1.12.2 ile uyuşmuyor sanırım.

Limoncuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dream Fish eklentisini denediniz mi? PaperSpigot son sürümde(1.12.2) denedim çalışıyor. Daha fazla balık ve yem eklenebiliyor. Balıkların kaçma ihtimalleri var. Oltayı kullanabilmek için yem takmak gerekiyor. Envanterde yem bulunuyorsa otomatik takılıyor. Yem almak için ve diğer şeyler için /fish komutu ile eklentinin GUI'si açılıyor. (Vault gerektirir.)

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Skript ile halletmeyi düşündünmü hiç çünkü böyle bazı şeyler plugin yerine skript ile halledebilirsin