İstek - Rank Plugini

DarkStone11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bir survival sunucu kuracağım. Rank plugini hakkında kararsızım. Sadece para ile değil de mob öldürme,oyuncu öldürme gibi koşulları tamamlayınca rank atlanması lazım. Böyle bir plugin mevcut mu, mevcutsa söyler misiniz?

MinS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunu bilmiyorum fakat sadece para ile atlatmak istiyorsan bu plugini tercih ederim ---> TIKLA!

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bunu bilmiyorum fakat sadece para ile atlatmak istiyorsan bu plugini tercih ederim ---> TIKLA!
Adam direkt olarak demiş ki sadece para ile atlatmak istemiyorum :D post kasmak için yapmayacağınız şey yok

Önerebileceğim tek bir eklenti var o da: Autorank
Zamanında hiçbir sorun yaşamadan kullandığım hoş bir eklentiydi, istediklerini karşılayacağına eminim.

MinS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adam direkt olarak demiş ki sadece para ile atlatmak istemiyorum:D post kasmak için yapmayacağınız şey yok

Önerebileceğim tek bir eklenti var o da: Autorank
Zamanında hiçbir sorun yaşamadan kullandığım hoş bir eklentiydi, istediklerini karşılayacağına eminim.
Post kasmakla alakası yok benim orada demek istediğim, diğerlerini bilmiyorum ama sadece parayla atlamayı biliyorum belki işine yarar. Adam hiçbir şey bulamazsa en azından para ile atlatsın yani.