[İstek] Yazılarda A-Z ve 0-9 Kullanımı

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kod:
command /text <text>:
    trigger:
        if size of groups 1 arg 2 matched against "([^A-Za-z0-9])" is greater than 0:

Böyle bir şey buldum ancak çalışmıyor. Bir ara bu kodu bulmuştum kullanıyordum ancak kaybettim kodu.
Not: Araştır diyenlere kafa atarım bir saattir arıyorum bulamadım. Kolay kolay soru sormam ben bu forumda.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
ProSpam plugininde bu ayar var, sırf % & # () [] {} gibi şeyler kullanılmasın diye bu plugini kullanıyorum. Ben de bunu arıyordum, teşekkürler.

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
bu skriptin amacı garip garip yazılarla reklam yapılmasın diye mesela PᄂΛΥ ЯΣΚᄂΛM ΥΛPMΛ böyle yazılarla reklam yapılmasın diye
@SonHukumdarAkad bey

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
bu skriptin amacı garip garip yazılarla reklam yapılmasın diye mesela PᄂΛΥ ЯΣΚᄂΛM ΥΛPMΛ böyle yazılarla reklam yapılmasın diye
@SonHukumdarAkad bey
Asıl amacaım o değildi ancak 1 saat daha araştırıp çözdüm sorunu. Yardımlarınız bir işe yaramadı ancak yinede teşekkürler.

Edit:
kod için:
Kod:
replace all "a" and "b" and "c" and "ç" and "d" and "e" and "f" and "g" and "ğ" and "h" and "ı" and "i" and "j" and "k" and "l" and "m" and "n" and "o" and "ö" and "p" and "r" and "s" and "ş" and "t" and "u" and "ü" and "v" and "y" and "z" and "1" and "2" and "3" and "4" and "5" and "6" and "7" and "8" and "9" and "0" and "[" and "]" and "{" and "}" and "%%" and "&" and "/" and "*" and "_" and "-" and "q" and "w" and "x" and "." and " " with "" in {_text}

if {_text} isn't ""
send "A-z, 0-9, -_*. harici karakterler kullanılamaz."