It Takes Two Mini İnceleme

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
★ ★ ★
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
1.jpg

It Takes Two Mini İnceleme

Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz keyifli bir pvp oyununun tanıtımına hoşgeldiniz.
nice2.png

CO-OP ramazanda arkadaşınızla keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz sevimli bir oyun. Joseph tarafından geliştirilen It Two Takes daha önce de başarılı CO-OP oyunlara imza atmış ünlü yazılımcı tarafından geliştirilmiştir. Oyunda bir çiftin hikayesine tanık oluyoruz. Çift bir anda kendini oyuncak içerisinde buluyor ve mucizevi bir şekilde oyuncak bedeninden çıkmaya çalışıyor. Her bölümde birçok fantastik öge var. Eğlenceli dinamiklere sahip olarak kendinizi oyuncak hikayesi filminde gibi hissediyorsunuz. Battle Hides Stüdyosu oyunun dinamiklerini bir hayli canlı tutmuş. Atmosfer olarak bir sürü farklı mekanda bulunuyor ve görsel olarak haz yaşıyorsunuz.

2.jpg

Oyunda bölüm bölüm ilerliyor ve her bölümde karakterler farklı özellikler kazanıyor bu sayede oyundan kopmanız ve sıkılmanızın önüne geçilmiş oluyor. Kısacası firma her bölüme farklı özellik koymuş ve dengelemiş. O kadar fazla fantastik öge var ki yapım ekibine gerçekten saygı duydum; gerçekten yaratıcı bir ekip tarafından oluşturulmuş. Grafik ve tasarım olarak da oyuna çok fazla kafa patlatılmış, bölümlerin atmosferleri GERÇEKTEN İNANILMAZ! Oyunda karşınıza bulmacalar da çıkacaktır bu bulmacalar o kadar zor ya da kolay değil bir hayli keyifli.

3.jpg

Oyunun seslendirmesi de bir hayli tatmin edici olmuş. Oyunun Türkçe yaması var mı bilmiyorum ama orijinal dilinde oynamanızı tavsiye ederim çünkü gerçekten tonlamalar iyi. Oyunun kamera açıları diğer oyunlardan biraz daha farklı ama bir süre sonra gözünüz alışıyor, hatta keyif almaya başlıyorsunuz. Oyunu oynamak için bir hesaptan satın alıp Friend Pass sistemi ile birlikte CO-OP olarak oynayabiliyorsunuz. Yapımcı şirket açgözlü olmayıp gayet iyi bir özelliği de oyunculara sunmuş. Oyun dediğim gibi baştan sona dinamik bir şekilde ilerliyor ve sıkmıyor. Arkadaşınız, eşiniz dostunuz ile harika bir maceraya It Two Takes sayesinde atılabilirsiniz.
nice2.png

Başarılı bir yapım olarak buldum, umarım sizde deneyip eğlenebilirsiniz.