Item Spawner Bugu

Kerays

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sunucumda itemspawner skript kullaniyorm , oyuncular hizli hizli koyarken veya kırarken buga giriyo, bazi sunuculardaki gibi koyarken veya kırarken 3 saniyede bir koyabilsek veya kırabilsek rica etsem yapabilirmisiniz

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
arkadaşlar sunucumda itemspawner skript kullaniyorm , oyuncular hizli hizli koyarken veya kırarken buga giriyo, bazi sunuculardaki gibi koyarken veya kırarken 3 saniyede bir koyabilsek veya kırabilsek rica etsem yapabilirmisiniz
aslında plugin öneriyorum ama :/ neyse skript ı buraya atarmısın ? kod ekleden belki bişeyler yapabilirim :D

Kerays

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aslında plugin öneriyorum ama :/ neyse skript ı buraya atarmısın ? kod ekleden belki bişeyler yapabilirim :D

command /demirsp:
permission: op
permission message: &6&lGonza&e&lNW &8> &9Bu komutu kullanamazsın.
trigger:
give 1 mob spawner named "&6&lGonza&e&lNW &f&lDemir Spawner" to player

on place of mob spawner:
if name of player's tool is "&6&lGonza&e&lNW &f&lDemir Spawner":
set {_location} to location of targeted block
set {demirspawner1::%{_location}%} to {_location}
set {_x} to x coord of event-location
set {_y} to y coord of event-location
set {_z} to z coord of event-location
execute console command "manuaddp %player% minecraft.command.setblock"
wait 2 tick
execute player command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,SpawnData:{Item:{id:minecraft:iron_ingot,Count:3b}},SpawnCount:1,SpawnRange:2,RequiredPlayerRange:125,Delay:15,MinSpawnDelay:15,MaxSpawnDelay:15,MaxNearbyEntities:9999}"
wait 2 tick
execute console command "manudelp %player% minecraft.command.setblock"
send "&6&lGonza&e&lNW &8> &9Spawneri kazma ile kırabilirsin." to player
send "&6&lGonza&e&lNW &8> &9Kırınca sana verilecektir." to player

on break of mob spawner:
if {demirspawner1::%location of targeted block%} is set:
cancel event
set block to air
remove location of targeted block from {demirspawner1::*}
clear {demirblokspawner1::%location of targeted block%}
send "&6&lGonza&e&lNW &8> &9Spawnerin verildi." to player

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
command /demirsp:
trigger:

on place of mob spawner:
wait 2 tick
execute player command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,SpawnData:{Item:{id:minecraft:iron_ingot,Count:3b}},SpawnCount:1,SpawnRange:2,RequiredPlayerRange:125,Delay:15,MinSpawnDelay:15,MaxSpawnDelay:15,MaxNearbyEntities:9999}"
wait 2 tick

on break of mob spawner:
cancel event
set block to air
düşündüğüm gibi hiç bişe anlamadım :/ plugini ni satın alsan daha kolay olmazmı 25 30tl civarı galiba en son öyleydi @FuryRS satıyordu sanırım .

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında plugin daha iyidir.
Kardeşim Forumdaki Bütün Açılan Konulara Bilsende Bilmesende Msj atıyorsun Amacın ne Anlamış Değilim
Örneği Burda Adam Skript Konusunda Yardım İstiyor Sen Plugin kullanmanı öneririm Diyorsun
Skripti Atıyor Yardım Etmiyorsun Plugin Kullan Diyorsun
Forum Listesinde Nereye Baksam Sen Varsın Konuların %70'inde Boş Msj Atıyorsun Yardım Etmek Amacın Değil
Lütfen Yardım Edemediğin Konulara Msj Atma İnsanları Oyalama Boşa Vakit Kaybediyorlar Burda Bırak İşi Bilen Çözsün

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Kardeşim Forumdaki Bütün Açılan Konulara Bilsende Bilmesende Msj atıyorsun Amacın ne Anlamış Değilim
Örneği Burda Adam Skript Konusunda Yardım İstiyor Sen Plugin kullanmanı öneririm Diyorsun
Skripti Atıyor Yardım Etmiyorsun Plugin Kullan Diyorsun
Forum Listesinde Nereye Baksam Sen Varsın Konuların %70'inde Boş Msj Atıyorsun Yardım Etmek Amacın Değil
Lütfen Yardım Edemediğin Konulara Msj Atma İnsanları Oyalama Boşa Vakit Kaybediyorlar Burda Bırak İşi Bilen Çözsün
işi bilenler adam yerine koyup cevap yazmadığı için ben elimden geleni yapıyorum bukadar basit adamdan skript ı atmasını istedim çünki belki internet yardımı bile düzeltebilirim diye düşündüm ama yapamadım bukadar basit üstelik benim yazdığım mesajlar senin nerene batıyor ? madem işi bilen mesaj atısın diyosun madem bilmiyorum neden bi sorunu çözmek için akşama kadar uğraşayım madem bilenler çözsün diyorsun öğlenden beri adam benden başka kimse yazmadı aha buyur konu IPWhiteList Sorunu. ben elimden geleni yapıyorum fakat senin gibilerin işine gelmiyor ...

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Kod:
command /demirsp:
trigger:

on place of mob spawner:
wait 0.2 second
wait 0.2 second

on break of mob spawner:
cancel event
set block to air
böyle denermsin keşke code ile atsaydın

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
bu arada o setblock yetkisi zamanla bug olabilir benim sunucumda olmuştu yetkiyi almamaya başlamıştı skript bundan dolayı plugin i önerdim yetkiyi almayınca oyuncular /setblock komutunu kullanabiliyor

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
işi bilenler adam yerine koyup cevap yazmadığı için ben elimden geleni yapıyorum bukadar basit adamdan skript ı atmasını istedim çünki belki internet yardımı bile düzeltebilirim diye düşündüm ama yapamadım bukadar basit üstelik benim yazdığım mesajlar senin nerene batıyor ? madem işi bilen mesaj atısın diyosun madem bilmiyorum neden bi sorunu çözmek için akşama kadar uğraşayım madem bilenler çözsün diyorsun öğlenden beri adam benden başka kimse yazmadı aha buyur konu IPWhiteList Sorunu. ben elimden geleni yapıyorum fakat senin gibilerin işine gelmiyor ...
Hayır Senin Amacın Gösteriş Yapmak
Nereye Baksam Sen ve %70 ine aynılarını yazıyorsun Bunun Plugini vardı, Skript Kullan Daha iyi,Bu plugini önermem Madem Yardım Etmiyeceksin
Gösteriş Yapma Burda, Elbet Birisi Yazar Ben Arada Bakıyorum Yardım Edebileceğim Konularada Msj Atmıyorum Sayende
Eminim Çoğu Kişi Böyledir Yoksa Senin Msj Atıp Atmaman Umrumda Değil Sadece Sal Artık Forumu Kendi Haline

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Hayır Senin Amacın Gösteriş Yapmak
Nereye Baksam Sen ve %70 ine aynılarını yazıyorsun Bunun Plugini vardı, Skript Kullan Daha iyi,Bu plugini önermem Madem Yardım Etmiyeceksin
Gösteriş Yapma Burda, Elbet Birisi Yazar Ben Arada Bakıyorum Yardım Edebileceğim Konularada Msj Atmıyorum Sayende
Eminim Çoğu Kişi Böyledir Yoksa Senin Msj Atıp Atmaman Umrumda Değil Sadece Sal Artık Forumu Kendi Haline
Hala yardım etmeye çalışmam biyerinize batıyorya ne yapayım rahazsız olan varsa şikayet etsin bukadar basit
sen ne karışıyorsun ?? Daha fazla konuşarak seninle ve senin gibilerle uğraşamam :) benden bukadar .​

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala yardım etmeye çalışmam biyerinize batıyorya ne yapayım rahazsız olan varsa şikayet etsin bukadar basit
sen ne karışıyorsun ?? Daha fazla konuşarak seninle ve senin gibilerle uğraşamam :) benden bukadar .​
Yazdıklarımı Nerenle okudun Bilmiyorum Gözle Okuyup Araya Beynini Devreye Sokmayı Tavsiye Ederim
Zaten Tüm Sorun Bu Yardım Edemiyorsun Gösteriş Yapıyorsun
Msj Attığın Konulara cevabın aynen şu Skipt kullan, plugin kullan,o plugin iyi değil sil
Yani Hiç Çözüm bulamıyorsun Yardım Etsen Zaten Kimse Karışmaz Sana

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Yazdıklarımı Nerenle okudun Bilmiyorum Gözle Okuyup Araya Beynini Devreye Sokmayı Tavsiye Ederim
Zaten Tüm Sorun Bu Yardım Edemiyorsun Gösteriş Yapıyorsun
Msj Attığın Konulara cevabın aynen şu Skipt kullan, plugin kullan,o plugin iyi değil sil
Yani Hiç Çözüm bulamıyorsun Yardım Etsen Zaten Kimse Karışmaz Sana

En azından uğraşıyorum bazıları gibi bildiği halde yardım etememzlik yapmıyorum daha fazla konuşursan şikayet edeceğim işim gücüm yok sizin gibiler ile uğraşamam.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azından uğraşıyorum bazıları gibi bildiği halde yardım etememzlik yapmıyorum daha fazla konuşursan şikayet edeceğim işim gücüm yok sizin gibiler ile uğraşamam.
Aynen benle uğraşma daha çok boş yapacağın konu var İyi forumlar