Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Yardım itemler stacklaniyor

Electus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
147627

bunu nasıl kapaticam stacklanmicak

BalonTR

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
Moderatör
Süper Üye
En iyi cevaplar
7
Hangi plugini kullandıktan sonra bu olmaya başladı ?

BalonTR

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
Moderatör
Süper Üye
En iyi cevaplar
7
Eşyaları komut ile mi aldınız? yoksa bir yerden mi düştü ?

Pikodd

P I K O D L A N D I N
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Daha detaylı bilgi vermelisiniz.
Örneğin:

Arkadaşlar ben böyle bir hata alıyorum. Bu hata şu şu zamandır oluyor. Bu hata şu pluginleri yükledikten sonra baş gösterdi.
Bu hata tüm itemlerde oluyor (veya sadece kit çekince oluyor). Plugin listem şöyle. Şüphelendiğim pluginler şöyle.

Siz bize diyorsunuz ki stacklanmasin. E arkadaşım nerden bilelim nerden kaynaklı bu sorun :D

Electus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha detaylı bilgi vermelisiniz.
Örneğin:

Arkadaşlar ben böyle bir hata alıyorum. Bu hata şu şu zamandır oluyor. Bu hata şu pluginleri yükledikten sonra baş gösterdi.
Bu hata tüm itemlerde oluyor (veya sadece kit çekince oluyor). Plugin listem şöyle. Şüphelendiğim pluginler şöyle.

Siz bize diyorsunuz ki stacklanmasin. E arkadaşım nerden bilelim nerden kaynaklı bu sorun :D
bilmiyorum :D kit alipda üst üste oluyor hepsi şüphelendigim plugin essentials :D

Acosade

Sudan Çıkmış
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Op olan kişiler /kit vb. Essentials komutları ile aynı eşyaları aldığında stackleniyor. Oyuncular 2 kez kit aldığında veya /give ile bir oyuncuya 2 kez elmas kask verildiğinde stacklenmez.

Electus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Op olan kişiler /kit vb. Essentials komutları ile aynı eşyaları aldığında stackleniyor. Oyuncular 2 kez kit aldığında veya /give ile bir oyuncuya 2 kez elmas kask verildiğinde stacklenmez.
op olmayan kişilerde de aynı durum oluyor bildigin kit oyuncu 15dk sonra gine yazınca üst üste biniyor

Pikodd

P I K O D L A N D I N
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
E kardeşim adamın envanterinde o itemler varken bir daha kit çekerse tabi stacklenir :D Sen ne istiyorsun stacklenmemesi için minecraft'ı değiştirmek gerek. Tüm serverlerde öyle :))