izci kampına gidiyorum

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
izci kapmına gidiyorum düşünceleriniz veya önerilreiniz nedir

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
hayırlı olsun ayı görürsen pompalı kap kafasına nişan alıp hedşat çek :D

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes yıkılıyor bi sağlam olan yok :D

Bthn109

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak sizi bi alana götürcekler ormanlık bi alan ortasında bırakıcaklar akşam saçma sapan gitar müzik olayları olmucak boşuna hayal etme olsa olsa amatör biri çıkar gitar çalar ateş etrafında bişiler söyler içeri girersiniz bu sıcakta napıcaksanız artık ateş etrafında bizim gece bile donumuz terliyo herneyse kardeşim karı kız karışık götürürlerse eğer sana taktik kızlarınkinin alt tarafına onlar görmeden eşele küçük minik kamera koy. emin ol kampta çok işine yarıyıcak internet paketin bittiğinde. ben kendim gittim bu sene daha 3-4 gün önce geldim normalde kız erkek ayrı bölümler ama biz beraberdik çadırlar ayrı :D :D hala daha görüntüler pc de zuauahahhah

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korku hikayeleri anlat.Uyuyamazlar :D

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
5 Yıldır izcilik ile uğraşıyorum ki her 5 yılda şapkanın üstüne bir yıldız takıyorlar :D
Sana şöyle anlatayım : Geceleri en sevdiğin arkadaşlarınla kal , bizim burada pek hayvan olmuyordu fakat soğuk oluyordu.
Asla telefon falan götürme eğlencesi kaçıyor sanal ortamdan uzaklaş orada kaldığın süre boyunca.
Arkadaşlarınla sohbet et izci liderinin sözlerine uy . Genellikle çadırını düzgün kuranı ve çadırın içini en düzenli tutanı öbek başı yapıyorlar bu konuda dikkatli ol. Öbek başı olursan bulunduğun öbekteki bütün insanlara söz geçirebilirsin. Ama sorumluluklarında olabilir.
İzcilik güzel şeydir çok özlüyorum izci olduğum seneleri benim izcilik kariyerim romatizma hastalığımın başlamasıyla son bulmuştu keşke devam etseydi. İnşallah bu faaliyette güzel yerlere gelebilirsin.
Bu arada ben normal izciydim. Daha farklı çeşitleri de var : Deniz izcisi veya doğa izcisi gibi . Genellikle normal izciler ikisini de kapsıyor :)

• Beğen
Reactions: DIO

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
La izciler ile ilgili muhabbet başladı ilkokul anılarım aklıma geldi la :D 4. Sınıfa kadar çarşamba okuldan önce sabahın köründe okula gider bişeyler yapardık :D 2 kere (sanırım tam hatırlamıyorum) kampa gittikte kamp değil bildiğiniz ev la bizim gittiğimiz yerde.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
La izciler ile ilgili muhabbet başladı ilkokul anılarım aklıma geldi la :D 4. Sınıfa kadar çarşamba okuldan önce sabahın köründe okula gider bişeyler yapardık :D 2 kere (sanırım tam hatırlamıyorum) kampa gittikte kamp değil bildiğiniz ev la bizim gittiğimiz yerde.
Bizim kamp ormana biraz yakın açıkça bir yerdi ve bir şey olmasın diye yanımızda 2 ambulans 2 jandarma arabası duruyordu :D

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
istanbul belediydiyesini kampına gidiyorum 1 eylülede

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kampla bir kızla çıkmıştım <3 inanilmaz zevk almiştim bir olayda.. Neyse :D kampa gidince kız varsa biraz taniş.Arkadaşin varsa ve onu seviyorsan (Bna oldu ayni kampa geldik.)en iyi etkilieceğin yer kamp yeri.Ama amaç kari kiz değilse.Arkadaşlarinla gez toz hikaye fln anlat

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş sizde ne kız düşüküymüşsünüz yok kızla şey yap yok kız allahım ya bidaha bu kelimeyi yazmayın şurda amacım kız değil!!!!!!!!111

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş sizde ne kız düşüküymüşsünüz yok kızla şey yap yok kız allahım ya bidaha bu kelimeyi yazmayın şurda amacım kız değil!!!!!!!!111
Başta söyleseydin.Amacin eğlenceyse arkadaşlarinla taniş onlarla etkinlik yap (etkinlik varsa) kız arkadaş (sevgili değil) olursa onlarla takil ne diyim.Benim yaptiğim şeyler bir kız ile hariç.Neyse ben özelimi anlatmayim size :D