JUST CR4FT [1.7]+[1.8] - [6GB] - SURVIVAL SUNUCU - TEAM - KOYLUTİCARET

ProKiller123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ip nerde kardeşim güzel sv ip yok

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba, sadece diğer kaliteli sunucuların hitlerini düşürerek kalitesiz sunucular açıyorsunuz. Bu da kendi isminizi kirletiyor. Evet ilk başta kötü bi sunucu olarak başlıyorsunuz, oyuncu çekmiyor bakıma alıyorsunuz. Bunu tüm diğer sunucular için söylüyorum, bir kaç istisna dışında. Verilmek istenen mesaj şudur ki; Kalitesiz sunucular açıp, diğer sunucuların hitini düşürmemeniz.

EmmiCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ip nerde kardeşim güzel sv ip yok
Justcr4ft.nitrado.net

Merhaba, sadece diğer kaliteli sunucuların hitlerini düşürerek kalitesiz sunucular açıyorsunuz. Bu da kendi isminizi kirletiyor. Evet ilk başta kötü bi sunucu olarak başlıyorsunuz, oyuncu çekmiyor bakıma alıyorsunuz. Bunu tüm diğer sunucular için söylüyorum, bir kaç istisna dışında. Verilmek istenen mesaj şudur ki; Kalitesiz sunucular açıp, diğer sunucuların hitini düşürmemeniz.
Ön yargılı olmanız beni bir hayli şaşırttı. Türkiye'de yaşıyoruz, düşünce özgürlüğüne sahipsiniz. Teşekkürler!

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu ön yargı değil kardeşim. Eğer kalitesiz bi sunucu açıcaksan, hiç açma diğer sunucuların hitini de düşürme. Bu isim ile büyüyemezsin zaten de. justcr4ft diye IP mi olur ?

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkes özgür dostum. isteyen oyuncu istediği sunucuda oynayabilir. Saçmalıyorsun.

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Haklısınız, işte bu kişiler kendi serveri havaya kalksın diye böyle serverleri düşürmeye çalışıyor. Ama başaramayacaklar.
Daha sunucunun ismini duyurmadan sunucunu bakıma alıyorsun, bu oyuncuları kaçırır. Üstelik sunucum gayet kaliteli. Sizin sunucunuz da gözüm yok. Sizin sunucunuzu ne yapayım? Üstelik Nitrado iken. :) Pehh justcr4ftmış...

Herkes özgür dostum. isteyen oyuncu istediği sunucuda oynayabilir. Saçmalıyorsun.
Zaten onların sunucusunda oynamayın demedim ki. -_- :) Sadece kalitesiz sunucular açıp diğer kaliteli sunucuların hitlerini düşürmeyin dedim. Yorumu anlayıp yorum atarsan daha iyi olucaktır, yanlış anlayıp yanlış yorumlar yapman sadece kendi aleyhine işler. İyi günler dilerim. :ci:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumu anlayıp yorum atarsan daha iyi olucaktır, yanlış anlayıp yanlış yorumlar yapman sadece kendi aleyhine işler. İyi günler dilerim. :ci:
Yada sen yanlış anlatmışsın kendini. Neyse iyi forumlar dilerim.

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben gayet doğru anlattım ve sunucuya girdiğimde BurakTR plugin paketimiydi alıntı bi paket kullanılıyordu herneyse işte ve spawn set çekilmiş sadece, Kusura bakmayın ama Ahır gibi biyerdi.

EmmiCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben gayet doğru anlattım ve sunucuya girdiğimde BurakTR plugin paketimiydi alıntı bi paket kullanılıyordu herneyse işte ve spawn set çekilmiş sadece, Kusura bakmayın ama Ahır gibi biyerdi.
BurakTR Kullanılmadı, atın başka belki tutar. :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Çok haklısın. Boş yere benim sunucunda hiti düşüyor :/

xDrve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim girmez olaydım 3 kez itemler silindi yaptığımız herşeyimiz gitti adminler çaba gösteriyor fakat yetersiz oynayan oyuncular vardı onlarda gitti ben ısrarla sunucuda kalmayı düşünüyorum tekrar hazırlıyorlar sunucuyu göreceğiz bakalım

Son düzenleme:

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
BurakTR Kullanılmadı, atın başka belki tutar. :)
Tek ben değilim böyle düşünen. Ayrıca sunucu plugin paketiniz alıntı, neyini savunuyorsunuz? Atın diyor halen. Bi gidin ilk önce plugin paketi nasıl yapılır onu öğrenin, forum da bi konu olucaktı "plugin paketi nasıl EDİTLENİR" diye, en azından onu öğrenin.