|| Just Do Minecraft || 1.7.x || Lapis || Zor-Eglenceli ||IP: 85.95.252.86

xXx_MLGeSwag_xXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar !
Bugün size sahibi olduğum minecraft faction oyun sunucusunun tanıtımını yapacağım. Sunucumuz tamamıyla oyuncuların; eğlence , huzur ve mutluluğunu tavan yaptırmak temennisi ile açılmıştır. Uzun zamandır sunucumuz yapım aşamasındaydı , fakat şimdi oyuncularımıza bu eğlence mekanının kapılarını araladık! Artık tüm oyuncular sunucumuzda istediği kadar , eğlence limiti olmaksızın eğlenebilecek. Sunucuzun diğer sunuculardan birçok farkı vardır. Bu farkları gelin kendi gözlerinizle tespit edin...

Sunucu Bilgileri:
RAM: 2GB
Kullanılabilir RAM: 2010MB
Kullanılan RAM: 38MB
Harici RAM: 39.66GB
Kullanılabilir Harici RAM: 27.63 GB
Kullanılan Harici RAM: 12.03 GB
Son Yeniden Başlatım: 22-06-2015 16:12:29

Oyun Bilgileri:
Kapasite: 64
Craftbukkit Sürümü: git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks (MC: 1.7.9)
Spigot Sürümü: Tam bilinmiyor. (1.7.x)
Oyun Türü: Faction
Ek Olarak:
-Lapis
-Emek/Zor
ONEMLI NOT;

Sunucuda Altin Elma (Enchsiz) Yasaksizdir, ve Enchli Altın Elma yasaklidir. Bazi sunucularda oyuncular PvP kuvvetlerini göstermek için kanıtmak için başka oyuncularla kapışıyorlar fakat işin içine enchli altın elma girince iş bozluyor. İş yetenek ve beceri işi iken Kimde daha cok altın elma varsa onun yanında olur. Bu nedenle böyle güzel bir uygulama yapılmıştır ki VIP lere bile yasaktır :)

virgiboo:
- Kurucu
- OP
- Sunucu Sahibi
- E-mail: [email protected]

Spawn:

Arsa:

Enchant:

Etkinlik:

Market:

Parkur:

IP Adresi: justdominecraft.batihost.com
IP Adresi(2): 85.95.252.86:25000
Aktif IP Adresi ( Bu IP ile Giriniz.): 85.95.252.86

GÜNCEL.

GNCL

Gncl

reload

gncl

Gncl

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Konu Yetersiz Kalsik Fakşın Birde Neden Bukadar Çok Güncelliyonuz Forum Kurallarını Okumadınız Galba

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KonuyuNeden Bu Kadar Sade Yapıyorsunuz Anlamıyorum.Resimlere Bakılırsa Buildiniz Veya Builderiniz Kötü Builderinizi Değiştirebilirsizin Yada Buildinizi.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Güzelim Meme'i neye çevirmişsiniz :(

Enisbrah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vay be 64 slota 2 gb ram hangi firma veriyor bunu?

Enisbrah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onu bende biliyorum balısı 2 gb rama 64 slot vermenin anlamı ne?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu bende biliyorum balısı 2 gb rama 64 slot vermenin anlamı ne?
Anlamıyorum yani forumun %80 i türkçe dil kurallarından mahrum kalmış "Vay be 64 slota 2 gb ram hangi firma veriyor bunu?" sen bunu demişssin hangi firma veriyor diyorsun bana cevap olarak onu bende biliyorum 2gb rama 64 slot vermenin anlamı ne ? böyle diyorsun yani yorumların arasında okadar tutarsızlık varki post kasma amacıyla mesaj attığın okadar belli yani.

Enisbrah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anlamıyorum yani forumun %80 i türkçe dil kurallarından mahrum kalmış "Vay be 64 slota 2 gb ram hangi firma veriyor bunu?" sen bunu demişssin hangi firma veriyor diyorsun bana cevap olarak onu bende biliyorum 2gb rama 64 slot vermenin anlamı ne ? böyle diyorsun yani yorumların arasında okadar tutarsızlık varki post kasma amacıyla mesaj attığın okadar belli yani.
Post kasmak için mesaj atsaydım şuanda 100-200 mesaj olurdu canım. Ben diyorumki 2 gb rama 64 slot vermenin mantığı vermenin amacı ney zaten 20-30 kişi girse server laggdan gider.