JustCraft Geri Döndü | Factions Wars - Zor Emek Sunucu - Yeni Enchantlar - Klan Sistemi |1.8|

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
("Hadi kanka akşama kadarlapis lazulli kazalım sonra satalım" mantığının tamamen saçmalık olduğunu) Bence saçmalık değil ben zevk alıyorum lapis kasmaktan herkesin zevki farklıdır ama güzel servere benziyor :)

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu Hard Faction wars tarzında sunucudur,Build kötü diyen arkadaşlar olmuş henüz buildimi konuşturmaya zamanım olmadı sunucunun sistemleriyle oyuncularla ilgilenmekten,yakın zamanda warpları tamamlayacağım O zaman görebilirsiniz build kötümü değilmi.

Sunucumuz Türkiyedeki İlk ve Tek Fabrika sistemli Ve sanayiye sahip sunucusudur.Oyunumuzda oyuncuların patron olduğu fabrikalarda çalışabilir,tarlanızı alıp pazarlarda satış yapabilir,sınırlı sayıda olan pazarları alıp fabrika sahiplerine kiralayabilir, yada fabrikalar için satış bayileri olabilirsiniz.İsterseniz paranıza kıyıp fabrika açıp zenginliğin yoluna adım atıp Villalar,Araziler,pazarlar alabilirsiniz.Sunucunun en zengini olup fabrikalarınızı çalıştırıp bütün fabrika türlerinden kurabilir,evinizde havuz partileri verebilirsiniz.

HuNu92

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunucu Hard Faction wars tarzında sunucudur,Build kötü diyen arkadaşlar olmuş henüz buildimi konuşturmaya zamanım olmadı sunucunun sistemleriyle oyuncularla ilgilenmekten,yakın zamanda warpları tamamlayacağım O zaman görebilirsiniz build kötümü değilmi.

Sunucumuz Türkiyedeki İlk ve Tek Fabrika sistemli Ve sanayiye sahip sunucusudur.Oyunumuzda oyuncuların patron olduğu fabrikalarda çalışabilir,tarlanızı alıp pazarlarda satış yapabilir,sınırlı sayıda olan pazarları alıp fabrika sahiplerine kiralayabilir, yada fabrikalar için satış bayileri olabilirsiniz.İsterseniz paranıza kıyıp fabrika açıp zenginliğin yoluna adım atıp Villalar,Araziler,pazarlar alabilirsiniz.Sunucunun en zengini olup fabrikalarınızı çalıştırıp bütün fabrika türlerinden kurabilir,evinizde havuz partileri verebilirsiniz.
Güzel özetlemişsin...
Edit: Sabahlıyoz beyler bekleriz.

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Market Alıntı Gıbı O marketi bi yerde Görmistim. bi serverde

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Gelecegim su fabrika sistemini merak etmedim degil bide enchantlari konuda ne ise yaradigini açıklamali olarak anlatsaniz super olur

HuNu92

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Gelecegim su fabrika sistemini merak etmedim degil bide enchantlari konuda ne ise yaradigini açıklamali olarak anlatsaniz super olur
+70'e yakın enchant oldugundan hangi birini yazacağımı şaşırdım... Bıraktım oyuncular kendileri deneyip bulsunlar çıkınca :)

16:30 Maden Event!

kerem157432

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gerçekten Çok Güzel Fikride Güzel Bu Sunucu Devam Etmeli Bence