JusticeMC Survival Adaletli Server 1.8.x |İpeksi|Timber|Sanal Market|Köylü Takas|Trade| SLOT : 50

JusticeMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Adalete Forumlardan Başlayalım dedik..20 tane yan hesapla ilk mesajlarını HARİKA SERVER UU VUU diyerek basitliklerini belli ederek mesaj ve üst sıralar kasma peşinde değiliz..Onları ne zaman görsem gülerim ve en hayran olduğum noktaları serverda şu var mı var bu var mı var oo neler varmış demeleri :D

Bizi gören bilen duyan bir başka server yetkilileride bizlere ulaşıp serverımda şu ip ve şu nick reklam yaptı derse çok seviniriz zevkle banlarız :)

Babam 'oynuyorum bana item ver' dese çürük et bile vermem verdirtmem !

İlk Forum reklamım hatamız olursa affola.

+17 Güvenilir Builder Alınacaktır.Lütfen bilgilerinizi ve SSlerinizi yorum olarak atınız.

JusticeMC.batihost.com
37.123.98.108

By_Igor(kurucu) = İsim:Emre Yaş:24
Jaguar(kurucu)= İsim:Umutcan Yaş:18
Narkozz(Admin)=İsim:Ahmet Yaş:17

By_Igor = huatangaming /// Jaguar = umutcanfb1907

• Başlıkta da belirttiğim gibi tarımcılığın değerini ve güzel tarım alanlarının zevkini kavramak ve benimsemek için tarım sayesinde para kazanılıp ticaretin döndürülmesinin temelini atmış bulunuyoruz.
  • /warp market te tarım ürünlerinin satışını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Elinizde tutarak /sell hand komutu ile de satabilirsiniz.
  • Köylü Takasta da Justice Parasını Temin ederek Justice parası ile köylülerden ticaret sağlayabilirsiniz.Tabi bu parayıda temin etmek için tarım yapmalısınız. :)
  • /market komutu ile bilgilendirme ve sanal market özelliği.
  • Trade Sistemi ile karşılıklı güvenli bir takas gerçekleştirebilirsiniz./trade.
  • Sizler için hazırladığımız /warp pazar da ki pazar yerlerinde kendinize dükkan kiralayabilir ve kendi marketinizi oluşturabilirsiniz.
  • Klasiklerden jobs(meslek) seçenekleride sizleri bekliyor.
  • Kökünden ağaçı tek seferde alabilme.
  • İpeksi kazma ile spawner alabilme.
  • Sanal Sandık /chest.
  • Altın kürek claim.
  • /menu komutu ile bilgilendirme warpları görebilme.
  • Olmazsa olmazlardan pvp nin kutsal toprakları /warp arena
  • /randomtp ile rastgele ışınlanabilme.
  • Haftasonlarına özel zor uzun ve strese boğacak bir parkur yarışı.
  • Ve daha fazlası için sizleri de aramızda görmek isterim :)

• isim :
  • size küfür edilirse ne yaparsınız :
  • oyundaki nickiniz :
Bunları doldurunuz.

Son düzenleme:

mustafa2800

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
isim mustafa
yaş 13
2 3 kere rehber oldum yarın alım var diyolar cıkıyom 2 dkklına birini rehber yapıyolar
küfür ederlerse once 2 - 3 dkka mute atarım devam ettirirse 5 - 10 dkka olabilir

BariscanAtakli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmim : Barış
Yaşım : 13
Tecrübelerim : 2 yıldır minecraft oynuyorum ve rehber olabileceğimi düşünüyorum zaten oyundan bilirsiniz :D
Küfür Ederlerse : Şahsa küfüre 2 dk Anne Baba 5 dk Daha Kötüsü 10 dk Kick Yetkim olursa Hile Kullananlarada Kick Atarım
Nickim : GoldenSeppel

dl3

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim -Doğukan Soyadım İzmir
Yaşım 17
Tecrübem 3 yıldır oyunun içerisindeyim bayağa bilgim var kaç kere rehber oldugumu hatırlamıyorum nerdeyse o kadar çok :D
Birisi Serverimizde Küfür Ederse İlk Önce Uyarırım Baktım Devam Ediyor Mutelerim mutesı bittiginde Tekrar devam ederse daha çok mutelerım :)

JusticeMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kane6266 isimli bir kullanıcı bir serverda reklam yaptım ben beni reklamcı yap diye bildirdi ve gelen bir kaç kişi oldu...Kane6266 banlanmıştır bizim serverımızdan
başka serverlarda reklam yapmak kesinlikle yasaktır.
Hangi serverda yapmışsa o serverdan özür dileriz iyi oyunlar dileriz..

JusticeMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar,Konu Daha İyi Olabilirdi.
Değerli yorumun için teşekkürler
İlk forum tecrübesi malesef kötü olduğunun bizde farkındayız.yakın zamanda dahada güzelleştiricez inşallah :)

Yeni Açılmamıza Özel : 30.01.2016 saat : 21.00 da özel parkur eventi var 1. olan kişiye 2 haftalık elitevip 2. olan kişiye 1 adet spawner 40 elmas 3.olan kişiye 20 elmas..

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzen berbat bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim.

lgblıytlt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmim Emre Oyundaki Nickim EmreReiz
Yaşım 14
Minecraft'tı 3 yıldır oynuyorum 3 yıllık tecrübem var.3-4 Kere Rehber oldum.1 Kerede UstaRehber Olmuştum.
Biri bana küfür ettiyse eğer aşırı kaçmamışsa ilk önce uyarımı yaparım fakat tekrar devam ediyorsa muteyi basarım.

Jonsej92

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adım : Erdem Yaş:13 20 den fazla swde rehberlik tecrübem var küfür ederlerse cezayı 1. uyarıda 2 dkaa 2. uyarı 5 dkka 3. uyarı 10 dkka ve ağır kufurde 20 dkka yaparım

Adım : Erdem Yaş:13 20 den fazla swde rehberlik tecrübem var küfür ederlerse cezayı 1. uyarıda 2 dkaa 2. uyarı 5 dkka 3. uyarı 10 dkka ve ağır kufurde 20 dkka yaparım
Oyundaki Nickim Jonsej92