JusticeWhip / LocalHost NW Spawn

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Üsten cekeyim dedim :S Resim bozuk cıktı üşendim :S

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SPAWN GÜZELMİŞ.
BU ARADA BÖLE MAPLERİ NASIL YAPIYORSUNUZ ??????
MAP:SÜPEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Spawn merkezi çohoş.
Ejderha kafaları yapman cazip geldi *-*
Bu arada o yaptığın *kale mi desek* yerledeki kulelerin üstünde bulunan ince ayrıntılar ve kapının girişindeki o ışık neden böyle güzel bir hava katmış ki >.<
Bataklık kısmı da güzel sayılır, ama o eski görünümlü ve turuncu * :( * çatılı minik evler pek uymamış. Özellikle çatı rengi :(
Bir de ejderha yaparsın anlarım, kafasının içine merdiven çekersin onu da anlarım ama o başının iki yanındaki küçük kuleler bütün havasını bozmakta birebir olmuş -.-
Kalelerin önündeki minik ağaçlar kötü. Not nice. Büyük ihtimal fancy ayarı yüzünden öyle duruyo.
Tema güzel değil yani. Ama build çohoş *-*
Kısacası tekniğin iyi ama geliştirmen lazım B)
10/7.8

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Spawn merkezi çohoş.
Ejderha kafaları yapman cazip geldi *-*
Bu arada o yaptığın *kale mi desek* yerledeki kulelerin üstünde bulunan ince ayrıntılar ve kapının girişindeki o ışık neden böyle güzel bir hava katmış ki >.<
Bataklık kısmı da güzel sayılır, ama o eski görünümlü ve turuncu * :( * çatılı minik evler pek uymamış. Özellikle çatı rengi :(
Bir de ejderha yaparsın anlarım, kafasının içine merdiven çekersin onu da anlarım ama o başının iki yanındaki küçük kuleler bütün havasını bozmakta birebir olmuş -.-
Kalelerin önündeki minik ağaçlar kötü. Not nice. Büyük ihtimal fancy ayarı yüzünden öyle duruyo.
Tema güzel değil yani. Ama build çohoş *-*
Kısacası tekniğin iyi ama geliştirmen lazım B)
10/7.8
Teşekkür ederim :)
Şunu anlamadim :(
Bir de ejderha yaparsın anlarım, kafasının içine merdiven çekersin onu da anlarım
Merdiven yokki kulakları o :S

Olmaz avatarını beğenmedim.

Bu arada Mert resme akşam foruma girersem bakıp yorum yaparım, malum iş yerindeyim yine...
Tamam abi :)

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanki Hani eski craftolia spawnından ilham almışsın sanki*