Kaç Maçta Bir Rütbe Atlarım ?

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya beyler sabahtan beri bulamadıgım bişi var cs go da elo sistemi kullanılıyor elomuydu adı tam olarak bilmiyorum her neyse ona bakabiliyomuyuz bide kaç maçta bir rank atlarım ben 10 maç kazanmada bir sanıyodum ama değilmiş :/ nası çalışıyo bu sistem neye göre anlatırmısınız

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
İlk 10 galibiyetinden sonra rütben belirleniyor, sonrasında w/l oranına göre şekilleniyor, belli bir sayı yok.
Elo sistemi dediğin de bildiğimiz rütbe sistemi sanırsam.

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk 10 galibiyetinden sonra rütben belirleniyor, sonrasında w/l oranına göre şekilleniyor, belli bir sayı yok.
Elo sistemi dediğin de bildiğimiz rütbe sistemi sanırsam.
aldım ilk 10 galibiyetimi almasınada ben her 10 maç kazanmada bir rütbe atlanıyor sanıyodum

Hutt3rPvP_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 oyun art arda kaybedersen diğer maç 100 skor yapsan bile rütbe atlayamazsın. Bolca maç kazanmaya bak.
galibiyet sırası yakalamam gibi bişi gerekiyo yani. Peki kaç maç üst üste kazanırsam rütbem atlar ben 3 maç kazandım bi ara bi kere kaybetitm sonra gene kazandım senin demeye çalıştıgını anladım yanlış anlama beni kaç maç üst üste kazanırsam dedim ya kazanma ile kaybetme oranıma baglı oluyo onu biliyorum yani böyle bişi varmı