1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Kaçış Bölüm:1

Konusu 'Haritalar' forumundadır ve aliispro tarafından 14 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. aliispro Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    Hepinize merhaba Ben ilk haritam olan kaçış bitirdim haritayı ilk yapısımda modlu ve tek seferde uzun bir harita yapacaktım fakat modlu haritayı farketmeden modsuz çalıştırdıyım için modu bozuldu bende haritayı bir 10 dk oynanış ile bıraktım diğer bölümler modlu olacak simdi haritanın konusuna geçelim
    Hikaye:Mustafa uzun bir kaç gündür korkunç kabuslar görmektedir bir kabusunda daha arkadaşı ahmeti mezarda görür bunun üzerine mustafa onun partide olduğunu bildiği için arar olayları anlatıcak iken biri onu kaçırıp yaratıkların bulunduğu bir mekana kilitler şimdi Mustafa onu oraya hapseden kişiyi bulup ordan kaçmalıdır
    Resimler:
    linkler:
    virustotal:https://www.virustotal.com/#/file/5...712b36b7158b395cf13fd53d2a737dff328/detection

mediafire:http://www.mediafire.com/file/glby66sype6g04y/Kaçış+Bölüm+1.zip

Son düzenleme: 14 Kasım 2017
    Efsunger bunu beğendi.
  2. HunterSlope Zombi Katili

İlk haritanıza göre güzel bir haritaya benziyor, başarılar dilerim. :)

Son düzenleme: 14 Kasım 2017
  3. Kovalski Hayalet Avcısı

Steam:
    Keima__
    Minecraft:
    Kovalski
    link bozuk oynamadan nasıl güzel diyebiliyosun

4. aliispro Ağaç Yumruklayıcı

harbi bozukmuş hemen düzeltiyorum

haritayı düzelttim şimdi bakabilirsin :)

Haritayı düzelttim simdi indirebilirsin

5. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Oynamadan söylüyorum kendini geliştirebilirsin. Komut blocklarıyla ve texture pack üzerinde çalışırsan çok yakında iyi bir sonuç elde edebilirsin.

Sayfayı Paylaş