• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Kadran Adam ile Çift Kamera ve Direksiyon Sistemiyle Yepyeni Bir Kanal

Mesajlar
0
Beğeniler
4
Puanları
10
#1
Hepinize Selamlar,

33 yaşında, çocukluğundan beri motor sporlarına ve motorlu taşıtların her türlüsüne gönül vermiş biriyim. Öyle ki bu tutku bende hastalık derecesine ulaşmış durumda :) Bende bu tutkuyu sanal ortamda gerçeğe dönüştürmek için eski var olan 600 bin izlenmeye sahip youtube kanalımın yerine Kadran Adamı kurdum. Bol bol Forza Horizon 4 oynuyorum. Çift kameralı kayıt yapıyorum ve oyunu Logitech G920 direksiyon sistemiyle mümkün olduğunca manuel olarak oynuyorum. Bir kamera beni çekerken, diğer kamera direksiyonu çekiyor. Amaç en başta eğlenmek. Ara ara gerçek hayatta araçlarla ilgili işe yarayacak bilgi ve tecrübelerimi de aktarıyorum. Anlayacağınız, hayalimi ve dindirilemeyen tutkumu, sanal ortamda dizginlemeye çalışıyorum :) Yaklaşık 2 günde bir yeni video ekliyorum. Her geçen gün kaliteyi arttırmaya çalışıp, Kadran Adam ailesini büyütmek tek hedefim.

Kanal linkim ve videolarımın linkini aşağıda beğeninize sunuyorum,
Kadran Adam
Nissan Skyline GTR:
44 adet Wheelspin:
1200 Beygir Range Rover:
850 Beygir Ford RS200:

Herkese iyi günler dilerim..
 
Mesajlar
0
Beğeniler
4
Puanları
10
#5
Yanlayabiliyomusun yoksa atmam like ha :D
Zamanla olmayacak bir şey yok. İlk defa Forza oynuyorum, ilk defa direksiyon sistemiyle oyun oynuyorum, herşeyin bir zamanı var. Tabi şuda var, joystickle çok kolay yanlamak, drift yapmak, mesele direksiyon sistemiyle yapmak. Onda da oyun, tam olarak gerçekçi bir simulasyon olmadığı için, öğrenirken komik sahneler çıkıyor ortaya :) Ufak ufak başladım ama yanlamaya. Yanlamak da sıkıntı yok zaten, mesele drift yapabilmek ;)