Kaldırıldı.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paneli kendin verdin vermicektin tek faction sunucun kaldıktan sonra ne yapalım ortaklığı biz diğer serverlerin gittikten sonra bizim üstümüzden geçinmeye kalktın
sen öyle san şuanda MinePaxs ile birleştik... diceklerim bu kadar size.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Yani bize bitki diyen arkadaşın kendisinin tohum olması gerekmekte. @Canyo sende neden taraf tutuyorsun sorsam?[DOUBLEPOST=1408897800,1408897391][/DOUBLEPOST]Daha dün içimden '' Bu konu ne güzel oldu be hiç kötüleyen yok '' Dedim ve işte oldu ... Tabii kardeşim türkiye burası millette güzel araba görseler nazar deydirirler...

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani bize bitki diyen arkadaşın kendisinin tohum olması gerekmekte. @Canyo sende neden taraf tutuyorsun sorsam?[DOUBLEPOST=1408897800,1408897391][/DOUBLEPOST]Daha dün içimden '' Bu konu ne güzel oldu be hiç kötüleyen yok '' Dedim ve işte oldu ... Tabii kardeşim türkiye burası millette güzel araba görseler nazar deydirirler...
kes ya açmışın yan çar... siz hala dikkate almayın beni..

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Acizliğinden başka server buldun üstünden geçinecek :D
çok rezilsin şu durumda tüm pluginlerimi çaldın hala pişkin pişkin panel vermeseydin diyorsun be adam ortaklık teklif ettim adam akıllı hayır derdin ozaman.

adam demeye utanıyorum burada adam olucak okadar insan varken ! sana adam demek sokakta gördüğüm çocuklara beyfendi demek gibi bir şey...

MemduhB

En iyi cevaplar
0
Zaten senin gibi her kurnaza '' BeyEfendi '' dense dünayada '' Kurnaz '' kalmazdı

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten senin gibi her kurnaza '' BeyEfendi '' dense dünayada '' Kurnaz '' kalmazdı
benim kendi param var siz beni tek sunuculu mu sandınız ? okullar açılıyor diye bilgisayarı kaldırabilirim yazın tekrar açabilirim sunucuyu ve size acıyorum çalıntı pluginlerle server açıyorsunuz sonra bizim türkiyede tek bizde diyorsunuz...

MemduhB

En iyi cevaplar
0
Sende erkek adamsın sunucuların var anladık da... Bu konuyu kirletme olsun bitsin..[DOUBLEPOST=1408959023,1408957367][/DOUBLEPOST]+90 Rekorumuzu kırdık !

[DOUBLEPOST=1408959298][/DOUBLEPOST]
Serverlerimizin tamamen sizin önerilerinizle ve geliştirmesiyle oluşması
Serverimizin kalite anlayışı yaş göz adrı edilerek saygı çerçevisinin kalite oluşturması
Yönetimin sizlerin hizmetinde olması, yönetimin sizin isteklerin doğrultusunda hizmet etmesi
Öncelikle Sizin memnuniyetinizin göz önünde bulundurulması
Yönetici Kadromuzun Tamamen Bilgili ve Olgun Olması
Sadece Bize Ait Eventlerimiz vs.
Serverimizde eşitliğin söz konusu olması
Küfür hakaret saygısızlık sonucu ilgili rehberlerin bulunması
Oyuncularımızın Memnuniyeti Sayesinde Yükselmemizi Hedeflememiz
KENDİ TANITIM KONUMDAN ALINTI OLAN KISMIN KALDIRILMASINI EMREDİYORUM...
Sen kimsin de bize emrediyorsun be ? Git bu konudan başka konulara toz ol. Böyle konu açmayı ilk sen mi buldun ?

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan onlar benim benim kendi cümlelerim tarzında değilim ben. Serverde eşitliğin söz konusu olma yazısı dahi bana ait. Hepiniz iki avuç özentiden başka bir şey değilsiniz.

[OtomatikMesaj] Bu mesaj telefondan gönderilmiştir.