Kalitelisinden Bir Motd Önerin

MustafaT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sexy motd kullanıyorum fakat istediğim şeyleri yapamıyorum başka bir plugin varsa söylermisiniz özellikleri sexy motdunki gibi olsun sunucu kapasitesinin yanına sende katıl gibisinden yazılar ekleyebileceğim bir şey olsun ayrıyeten sunucu kapasitesini kalın ve renkli yazabileceğim bir plugin sexy motd bu dediklerimi ayarlıyamadım bilen varsa bunlarıda söyleyebilir :alay:

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kılıçlı falan yapıyolar onlardan istiyosan pm atarsın

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sana önerebileceğim sadece Animated MOTD :) Olur anca. ( bunca isteğini bu karşılar )

MustafaT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında sexy motd işimi gördü fakat şöyle bir sıkıntım var sunucu kapasitesi neden böyle diğerlerininkinde sıkıntı yokdiğerleriyle benim motdm mı farklı acaba (en üstteki benim server)
[DOUBLEPOST=1427586133,1427586068][/DOUBLEPOST]
sana önerebileceğim sadece Animated MOTD :) Olur anca. ( bunca isteğini bu karşılar )
aslında sexy motd işimi gördü fakat şöyle bir sıkıntım var sunucu kapasitesi neden böyle diğerlerininkinde sıkıntı yokdiğerleriyle benim motdm mı farklı acaba (en üstteki benim server)

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1427586133,1427586068][/DOUBLEPOST]

SexyMotd'un Configini Atarsan Yardımcı Olabilirim