Kanalizasyon(Korku Haritası)[bölüm1]

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hikaye
Kanalizasyonda kaybolan bir çocuğu aramaya çıkmış görevlilerden birisin 5 kişilik bir gurup olarak kanalizasyona dağılırsınız ama sen kanalizasyonun en karanlık ve en korkunç yerine düşersin amacın ise oradan kaçmaktır...

Başlamadan önce tabelalardaki yazıları okuyun ve ayarlamaları yapın indirdiğiniz rar halindeki dosyanın içinde kanalizasyon(texturepack) adlı dosyayı .minecraftın içindeki resourcepacks isimli klasöre atın ve oyunda çalıştırın

şimdiden iyi oyunlar Oyunu F1 formatında oynayın {f1 tuşuna basın yani formula1 deği}

Bilgisayar ses seviyeniz en az 30 olması lazım ve minecraft seslerinin hepsi son ses..

Uyarı:suya düşerseniz sizi görür..

Umarım beğenirsiniz
yararlı program;mcedit
Link: http://speedy.sh/3ewXu/Kanalizasyon.rar

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deneyeceğim.

Hıyar adlı cihazımdan ışınlanma yolu ile gönderildi.

MrChinggo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi ve emek verilmiş çalışmaya benziyor , akşam mutlaka deniyeceğim

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk'a gönderildi

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
deniyceğim korku maplarini severim

tory

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
fazla korkunç oynıyamam

yiğidi1907

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
daha bakmadım ama fotoğrafları çekerken meşale kulansaydın kapkara bir ekran var ama gördüğüm kadarıyla güzel olmuş eline sağlık

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
daha bakmadım ama fotoğrafları çekerken meşale kulansaydın kapkara bir ekran var ama gördüğüm kadarıyla güzel olmuş eline sağlık
Tavsiye:Fotoğrafları gece görüşü iksiri ile çek
komut bloğu kullandın mı ?
Kusura bakmayın acemiliğime verin lütfen.. Ayrıca evet komut bloğu kullandım arka fon müziği ve teleport dahil..
[2.map hazır son bir kaç korku efekti ve arka fon müziği ekledikten sonra yayımlayacağım emin olun bundan çok daha korkunç olucak]

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
173 MB'mı ? Oha ne yaptın sen kardeş :D Üşendim daha sonra oynayacağım :D

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yaptıgım korku mapları ile türk korku mapları yapılmaya başladı. Umarım sizlere güzel örnek olmuşumdur.[DOUBLEPOST=1392818952,1392816652][/DOUBLEPOST]Bi map bu kadar kısa ve kötü olur ne diyim. Hiçbir şey yok mapda. Kanalizasyonda yürüyoruz o kadar 3 dakikamı almadı bitirmek. Birde 2.'yi bekleyin demişsin.

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaptıgım korku mapları ile türk korku mapları yapılmaya başladı. Umarım sizlere güzel örnek olmuşumdur.[DOUBLEPOST=1392818952,1392816652][/DOUBLEPOST]Bi map bu kadar kısa ve kötü olur ne diyim. Hiçbir şey yok mapda. Kanalizasyonda yürüyoruz o kadar 3 dakikamı almadı bitirmek. Birde 2.'yi bekleyin demişsin.
İlk mapim diğer cevaplardada belirttiğim gibi amatörüm ve denemelik olarak yaptım ayrıca kötülediğin için teşekkür ederim[ayrıca anlayışın içinde]...bölüm 2 çok daha uzun olucak tabi bakılırsa