Kanojo Okarishimasu Tanıtım

Nasıldı ?

• Güzeldi

Kullanılan: 3 100.0%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Joseph_TR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kanojo Okarishimasu (Rent a Girlfirend) Tanıtım
Kız arkadaşı tarafından terk edilmiş, duyguları paramparça olan üniversite öğrencisi Kazuya Kinoshita kalbindeki boşluğu bir mobil uygulamadaki kiralık kız arkadaş vasıtasıyla gidermeye çalışır. İlk bakışta, Chizuru Mizuhara, herkesin isteyeceği türden mükemmel bir kız gibi görünüyordu: güzel ve tatlı görünüşlü, önemseyen kişilikli. İlk buluşmadan sonra profilinde gördüğü karman çorman yorumlardan sonra, hâlâ kalbi eski ilişkisi yüzünden kırık olan Kazuya, Chizuru'nun sadece erkeklerin duygularıyla oynadığını düşünüp ona düşük puan verir. Kendisine yapılan saygısızlığa karşı sinirlenen Chizuru, gerçek benliğini gösterir: Kazuya'nın ilk düşüncelerinin tam aksine, huysuz ve küstah benliğini. Tam o sırada, Kazuya büyükannesinin bayıldığını öğrenir ve hastaneye giderken Chizuru'yu da yanında götürür. Aslında önemli bir şey olmamıştır. Büyükannesi, hep dilediği gibi Kazuya'nın sonunda ciddi bir ilişki içerisinde olduğunu öğrenince kendinden geçer. Ona gerçeği söyleyemeyen Kazuya ve Chizuru, sahte bir ilişki içine girmek zorunda kalırlar—artık gerçek bir çift gibi davranmaları gerekmektedir.​
Anime Adı: Rent a Girlfriend
Japonca Adı: Kanojo Okarishimasu
Stüdyo: TMS Entertainment
Çıkış Tarihi: 11.07.2020

İzleyecek Herkese İyi Seyirler Dilerim :) (yorumlarınızı bekliyorum)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 mevsiminde en güzel animelerini fark etmene sevindim :D Tonikawa da çok iyi ilerliyor

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Mangasını okumuş biri olarak söylüyorum.
Sıkıcı . İlk başlar neyse ama sonradan bakuman ve nisekoi karışımı kendisini sürekli tekrar eden " ilerleme ve konuda somut bir gelişme" yaşatmayan vasat bir seriye dönüyor. Mizuhara tatlı diye 2.sezonu geliyor, yoksa 2.sezon hak eden çok çok daha iyi seriler var.

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk çıktığında izlemiştim. Öyle hayran kaldım diyemem ama izlemeye değer.

reubencoley

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Mangasını okumadım ama filmi gerçekten izlediğim en güzel anime filmidir.