Kapalı SK?

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Uzun emekler vererek yaptığım bir scripti birisiyle paylaşmak istediğimde, onun; Kodları görememesini istiyorum.
Acaba böyle bir gizleme yöntemi vesaire var mı?

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skript ile yapamassın. Java olsaydı belki obfuscate edebilirdin (değişkenlerin, classların adını karıştırmak) ama o da istenilse kolayca çözülür. (bknz. Minecraft Mod Coder Pack)

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript ile yapamassın. Java olsaydı belki obfuscate edebilirdin (değişkenlerin, classların adını karıştırmak) ama o da istenilse kolayca çözülür. (bknz. Minecraft Mod Coder Pack)
skript obfuscate edilebiliyo :(

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Obfuscated'mi neydi araştır kodları gizleyebiliyorsun çaktırmadan içine kendini op yapan kodda koy
Dağıtırsa onuda yaparız :p
Yoo skriptle de yapılıyor. Zaten çok profeyşınıl birisi olduğunu sanmam arkadaşımın.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
düzenleme alttakini oku

şimdi bir skriptin var ve bunu gizlemek istiyorsun
gizlemek istediğin skriptin içine bu kodu yazıyorsun
kaydedip scripts dosyasına output.txt adlı bir dosya oluşturuyorsun yani metin belgesi
JavaScript:
on load:
    obfuscate file "plugins/skript/scripts/gizlenecek skript.sk" to file "plugins/skript/scripts/output.txt" with power 1337
sonra
atıyorum b.sk diye yeni bir dosya oluşturuyorsun onun içine
JavaScript:
on load:
    load obfuscated file "output.txt" by power 1337
bu kodu yazıyorsun ve output.txt ile b.sk yi kullanıyorsun :)
ve kodlar gizlenmiş oluyor eski skript sende kalsın output ile b.sk yi kullanıcaksın artık :)
output.txt nin içine kodlar gizleniyor
b.sknin içine yazdığımız kod ise bu kodları açıyor
bunun hakkında konu açsakmı acaba
çalışma mantığını çözdüm :)