KAPANDI

CobraKinight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Süper server buildler harika yetkililer harika adalet %100 anlatmakla bitmiyor ...... Onlineden ss aldım çok güzel şeyleri var HELAL OLSUN diyorum size Allah sizin gibi sw leri kapattırtmasın diyeyim böyle server ömrü hayatımda görmedim Allah belamı versin ama bu server kapanmasın Allah sülalemi öldürsün ama bu server kapanmasın Allah canımı alsın ama bu server kapanmasın lütfen sakın kapatmayın böyle server 2 yıldır arıyorum yeminle ilk defa buldum kapatırsanız evinizi basarım yeminle deşerim sizi böyle server kapatılmaz Allah geliştirmeyi nasip eylesin herkes survival server görsün kapatmayın .... Aldığım bir ss yi paylaşayım arkadaşlarda biraz ilham alırlar belki .... SAKIN KAPATMAYIN BEN SÜREKLİ SİZİNLEYİM YAŞASIN LİFETR ! ÇOK YAŞA THORİN !

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Resimlerde çok güzel gözüküyoe pc cortayı çekti onu formatlayınca ilk bu sunucuya gelecem Başarılar
Kesinlikle bekleriz :) Umarım seversiniz .
Süper server buildler harika yetkililer harika adalet %100 anlatmakla bitmiyor ...... Onlineden ss aldım çok güzel şeyleri var HELAL OLSUN diyorum size Allah sizin gibi sw leri kapattırtmasın diyeyim böyle server ömrü hayatımda görmedim Allah belamı versin ama bu server kapanmasın Allah sülalemi öldürsün ama bu server kapanmasın Allah canımı alsın ama bu server kapanmasın lütfen sakın kapatmayın böyle server 2 yıldır arıyorum yeminle ilk defa buldum kapatırsanız evinizi basarım yeminle deşerim sizi böyle server kapatılmaz Allah geliştirmeyi nasip eylesin herkes survival server görsün kapatmayın .... Aldığım bir ss yi paylaşayım arkadaşlarda biraz ilham alırlar belki .... SAKIN KAPATMAYIN BEN SÜREKLİ SİZİNLEYİM YAŞASIN LİFETR ! ÇOK YAŞA THORİN !
:) :) Sizin gibi playerler sayesinde gelişiyoruz . Kapatmayıda düşünmüyoruz aksine DAHADA GELİŞECEĞİZ endişelenmenize gerek yoktur :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

:) :) Sizin gibi playerler sayesinde gelişiyoruz . Kapatmayıda düşünmüyoruz aksine DAHADA GELİŞECEĞİZ endişelenmenize gerek yoktur :)

DenemeRehber yapabilirmisiniz beni?

Hocam böyle bir serverin varken neden "marangoz" sun :D

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DenemeRehber yapabilirmisiniz beni?

Hocam böyle bir serverin varken neden "marangoz" sun :D
Deneme rehber başvurusu yapabilirsiniz oyundan /warp başvuruya gitmenizi öneririm . "Marangoz" olmam birşeyi ifade etmez önemli olan rütbe değil kişiliktir :)

20.00 Da Etkinlik vardır sizleride bekleriz . !

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
goş goş goş 4 dk gecikmişim

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
''Allah canımı alsın ama kapatmasın'' evet zaten serveri allah yönetiyo qnq

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynamadım şuanda giriyorum, inanılmaz görünüyor ilk başta fotoğraflara baktığımda "oha adamın elinde kalkan var bu nasılbi plugin" dedim. Bunu dedikten sonra farkettimki 1.9'Muş. Ama gerçekten hoş görünüyor uçarak geliyorum. :nyan:

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynamadım şuanda giriyorum, inanılmaz görünüyor ilk başta fotoğraflara baktığımda "oha adamın elinde kalkan var bu nasılbi plugin" dedim. Bunu dedikten sonra farkettimki 1.9'Muş. Ama gerçekten hoş görünüyor uçarak geliyorum. :nyan:
Uçarak gel :) Yakalarız . Serverimiz 1.9.X Olmuştur .

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uçarak gel :) Yakalarız . Serverimiz 1.9.X Olmuştur .

iyi hoşta hocam insan bi yerden sonra sıkılıyor be Demir set diziyorsun Vs atmak geliyor içinden " VS atan varmı demir setle " diyorsun Tpa at VS atalım diyor bi adam sonra tpa atıyorsun kabul etiginde adam Elmas setle tekliyor ne zevk kalıyor ne bir şey Hadi elmas setli olmasada makro,hile çogunlukla oluyor.

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi hoşta hocam insan bi yerden sonra sıkılıyor be Demir set diziyorsun Vs atmak geliyor içinden " VS atan varmı demir setle " diyorsun Tpa at VS atalım diyor bi adam sonra tpa atıyorsun kabul etiginde adam Elmas setle tekliyor ne zevk kalıyor ne bir şey Hadi elmas setli olmasada makro,hile çogunlukla oluyor.
Asıl zevk Demir Setle Elmas Seti kesmektedir bence :) Demir set yapımı kolaydır Elmas Set yapımı zordur Elmas Seti demirle kesersin ayrı bi havan ve ayrı bir heyecanın olur yani çok zevkli olur kısacası :) Hileler konusundada yapabilcek bir şey yok yani yapımcısı durdursa başaksı yapacak sonuçta her oyunda illaki hile vardır bizede elimizden geldiği kadarıyla engellemek düşüyor ve biz elimizden geldiği kadarıyla engelliyoruz ayrıca sürekli kontrol yapan yöneticilerimiz mevcuttur :)