Kapandı

EserCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SUNUCU IP ADRESİ:
Kapandı

Son düzenleme:

Jinxcy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, bu sunucuya girmenizi tavsiye etmem. Kanıtsız iş yapiyorlar kurucuları ise teçrübesiz ahlak yoksunu
İnsanlardır.(Tabak)
1686336439067.png
1686336544054.png

IOnlyExpert

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuya kesinlikle girmenizi tavsiye etmem kurucuları keskinlikle çok ilgisiz. Serverda aktif oyuncu yok olanlarında hepsi takım kurucu herkese yardım ediyor. Ve eğer işine gelmezse adil ortam felan diyor bir cümlenin içinde millete 10 tane küfür saydırıyor. Kurucuları hile ile oynuyor. Adamın oyun dosyalarında hile bulunmasına rağmen ban yemiyor. Kurucular taraf tutuyor, ve hiçbir sorun ile ilgilenmiyorlar servera günde 5 6 restart atılıyor ve ara sıra lag oluyor gereksiz yere ban atıyor kurucu ve diyorki ban bittiğinde girersin.

EserCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya kesinlikle girmenizi tavsiye etmem kurucuları keskinlikle çok ilgisiz. Serverda aktif oyuncu yok olanlarında hepsi takım kurucu herkese yardım ediyor. Ve eğer işine gelmezse adil ortam felan diyor bir cümlenin içinde millete 10 tane küfür saydırıyor. Kurucuları hile ile oynuyor. Adamın oyun dosyalarında hile bulunmasına rağmen ban yemiyor. Kurucular taraf tutuyor, ve hiçbir sorun ile ilgilenmiyorlar servera günde 5 6 restart atılıyor ve ara sıra lag oluyor gereksiz yere ban atıyor kurucu ve diyorki ban bittiğinde girersin.
1. kurucuların ilgili olduğunu düşünüyorum
2.Aktif oyuncu olmadığından zaten bu forum paylaştım
3.Küfür edenlerin içinde sizlerde varsınız mute atıyoruz
4.kurucular hile açsada denemek için açıyor çalısıp çalışmadığını açsa bile bu sizi ilgilendirmez cünkü kurucu oynamıyor
5.adamın oyun dosyalarındaki hile açılmayan kullanılmayan bir hileydi öbür hileyle denendiğinde hile çalışmadı
6.kurucular taraf tutmuyor sorunlarla ilgilendiğimiz için rest atılıyor
7. lag olmasının sebebi vds yetmezliğiyle alakalı onuda cözdük
8. gereksiz yere ban atmıyoruz adamın hesabına girip eşyaları yakarsan 3 günlük bandan daha cok seyi hakedersin.

EserCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

IOnlyExpert

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1. kurucuların ilgili olduğunu düşünüyorum
2.Aktif oyuncu olmadığından zaten bu forum paylaştım
3.Küfür edenlerin içinde sizlerde varsınız mute atıyoruz
4.kurucular hile açsada denemek için açıyor çalısıp çalışmadığını açsa bile bu sizi ilgilendirmez cünkü kurucu oynamıyor
5.adamın oyun dosyalarındaki hile açılmayan kullanılmayan bir hileydi öbür hileyle denendiğinde hile çalışmadı
6.kurucular taraf tutmuyor sorunlarla ilgilendiğimiz için rest atılıyor
7. lag olmasının sebebi vds yetmezliğiyle alakalı onuda cözdük
8. gereksiz yere ban atmıyoruz adamın hesabına girip eşyaları yakarsan 3 günlük bandan daha cok seyi hakedersin.
Kendi sunucularını savunmaya çalışıyorlar daha 1 hafta önce yok şu adamı sevmiyorum defolsun gitsin, çokta umrumuzda çık sunucudan diye millete anne bacı din ayrımcılığı yapmadan küfür ediyorlardı.