Kara Sanat {Bir Minecraft Filmi}

Sizce Bu Film Nasıl Olur ?

• Mükemmel

Kullanılan: 1 25.0%
  • İyi

Kullanılan: 2 50.0%
  • Eh İşte

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu içeriği yok.

Son düzenleme:

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hikaye güzel geliyo ama kimse biplememiş afedersin. yap ben zevkle izlerim dostum :D hatta yer varsa benide oynatabilirsin :D

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet bunu çekmek için galiba whitelistli bi server açıyolar ben de iyi oynarım :D

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hikaye güzel geliyo ama kimse biplememiş afedersin. yap ben zevkle izlerim dostum :D hatta yer varsa benide oynatabilirsin :D
Teşekkür Ederim Kardeşim Eksik Olma Sizlere İhtiyacımız Var.[DOUBLEPOST=1390255582,1390255550][/DOUBLEPOST]
Evet bunu çekmek için galiba whitelistli bi server açıyolar ben de iyi oynarım :D
Teşekkür Ederim Kardeş.[DOUBLEPOST=1390297791][/DOUBLEPOST]İlk Bölüm Geldi Beyler Ne Diyorsunuz ?

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı daha iyi olan biri çeksin çok kasıyor ve görüntüyü bozuyor.

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim Kardeşim Eksik Olma Sizlere İhtiyacımız Var.[DOUBLEPOST=1390255582,1390255550][/DOUBLEPOST]
Teşekkür Ederim Kardeş.[DOUBLEPOST=1390297791][/DOUBLEPOST]İlk Bölüm Geldi Beyler Ne Diyorsunuz ?
BEĞENDİKLERİM;

Otobüsün mimarlığı,ben pastaya daldım,isimler,abimiz :D (keşke başkası seslendireydi :D ),kafasına sıkın dedim sıktılar XDDDDDDD) koptum oraya :D,

Önerilerim;
aralara ufak tefek sesler ekliyebilirsiniz :)

Arkinin sesini biraz kısın :D çok boğuk geliyor mikrofondan uzaklaşsın :D

sokak aralarına club'e otobüse felan birilerini ekleseydiniz iyiydi :)mesela dedikodu yapan adamlar koyabilirdiniz ısık sesle komik olurdu :D

Parti sahnesini yapsaydınız iyi olurdu bence :)

müzik seslerini bilgisayardan videoyu çekince ekleyin. movie maker tavsiyemdir gerçi kullanmışsınızdır muhtemelen.

Bunlar eksiklik değil tabi tek eksiklik aralara insanlar eklemeliydizin :D onun dışındakiler önerilerimdiir.

Editörde sorun yaşıyorsanız çektiğiniz videoları ben düzenleyebilirim çok iyi anlarım bu video düzenlemelerinden müziği falan sesler efektler renk filan işte :D

gerekiyorsa söleyin yaparım :) beğendim bu arada bu bölümünü gerçekten emek var film gibi izledim :D gelecek sahnelerde ölümler olursa özelden sana bi müzik atıyım onu eklersin :D

Son düzenleme:

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
BEĞENDİKLERİM;

Otobüsün mimarlığı,ben pastaya daldım,isimler,abimiz :D (keşke başkası seslendireydi :D ),kafasına sıkın dedim sıktılar XDDDDDDD) koptum oraya :D,

Önerilerim;
aralara ufak tefek sesler ekliyebilirsiniz :)

Arkinin sesini biraz kısın :D çok boğuk geliyor mikrofondan uzaklaşsın :D

sokak aralarına club'e otobüse felan birilerini ekleseydiniz iyiydi :)mesela dedikodu yapan adamlar koyabilirdiniz ısık sesle komik olurdu :D

Parti sahnesini yapsaydınız iyi olurdu bence :)

müzik seslerini bilgisayardan videoyu çekince ekleyin. movie maker tavsiyemdir gerçi kullanmışsınızdır muhtemelen.

Bunlar eksiklik değil tabi tek eksiklik aralara insanlar eklemeliydizin :D onun dışındakiler önerilerimdiir.

Editörde sorun yaşıyorsanız çektiğiniz videoları ben düzenleyebilirim çok iyi anlarım bu video düzenlemelerinden müziği falan sesler efektler renk filan işte :D

gerekiyorsa söleyin yaparım :) beğendim bu arada bu bölümünü gerçekten emek var film gibi izledim :D gelecek sahnelerde ölümler olursa özelden sana bi müzik atıyım onu eklersin :D

Arabaya Marş ve ilerleme motor sesi ekledim

tamam uzaklaşır zaten fark ettik onu ayarlayacağız

olabilir oyuncu kadrosu şu an dar eklenebilir 2.bölüme

geçti

zaten öyle yapıyoruz movie maker'ı kullanıyoruz

tmm dikkate alıcaz

tm düşünebiliriz en kısa zamanda sana bir forum kurup bilgilerini alıp işe başlayabilirsin

tm kardeş gelecek bölüm zaten heyecanlı maceralı güzel olacak senin önerilerinde işimize yarıyacak inş teşekkürler

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arabaya Marş ve ilerleme motor sesi ekledim

tamam uzaklaşır zaten fark ettik onu ayarlayacağız

olabilir oyuncu kadrosu şu an dar eklenebilir 2.bölüme

geçti

zaten öyle yapıyoruz movie maker'ı kullanıyoruz

tmm dikkate alıcaz

tm düşünebiliriz en kısa zamanda sana bir forum kurup bilgilerini alıp işe başlayabilirsin

tm kardeş gelecek bölüm zaten heyecanlı maceralı güzel olacak senin önerilerinde işimize yarıyacak inş teşekkürler
heycanla bekliyoruz :D