Karanlığın Dönüşü | Minecraft Filmi

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Canum şimdi Türkiye'ye göre bakarsak süper über müber de* Yabancılara göre bakarsak kimse alınmasın ama orta-yüksek arası. Tabii ki filme kötü demiyorum, özellikle mükemmel "KESİNLİKLE İZLEYİN MC TÜRK HEROBRİNE GERİ DÖNDÜ" isimli filmlere göre çığır açan filmler yapıyorsunuz .-.*

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz. :)

Yok hayır :) Biraz garip olsun diye yazıyı skyrim alfabesinden yaptık.
Ben bu tür hikayeleri duyduğumda gerisini merak ediyorum. Zaten FNaF ı da bu yüzden seviyorum (Konu saptı :/. Boş ver bunu istersen...). 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada emin ol, beynimin içinde sonra ne olacak diye kırk tane teori oluştu şimdiden :S...

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@smekoHD Filmin konusu güzel. Ama biraz aydınlatma iyi olabilirdi. Ve konuşma veya savaş sahneleri + Patlama sahneleri animasyon olsa daha güzel olurdu. Item Pshysic modunu kullanmışsın. Animated Player ve Smart moving kullansaydın hareketlerin çoğunu kusursuz yapabilirdin. Kuru kuru kılıç gitmez. Mine & Blade Battle Gear modunu indirip aynı anda hem kalkan hemde kılıç kullanabilirsin.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam Sanki Geçen Sene Bunu Görmüştüm.Görmemişte Olabilirim Ama Nedense Herşeyi Sanki Önceden Gördüm Gibi Bir His Geliyor İçime :/[DOUBLEPOST=1432888080,1432888018][/DOUBLEPOST]Ve Ayrıyetten AKK Dolduğu İçin İnternet Cafeden İzlemeye Gidicem İnat İnat :D Eminimki Çok Güzel Olmuştur :)

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kırk teoriden hangisi seçicez acaba :)

Büyük çaplı film yapımı yaklaşık 1-2 ay aldığından bilmiyoruz. şu an dinlenme sürecindeyiz. Ancak kısa videolar gelicek.

Oyun tamamen minecraft içi çekim olduğundan dolayı animasyon eklemedim. Modlar hakkındada şöyle bir şey söyleyeyim. Yaklaşık 20 mod kurup bir server açmıştık. Söylediğin her mod var. Ancak çok fazla lag olduğu için kapatmıştık. Sadece 1-2 sini dahi kursak çok azda olsa lag oluyordu ve modları kaldırmıştık. Bunun sonucunda film 2 hafta uzamıştı. Teşekkürler :)
Lagg internet hızınıza bağlı olarak oluşur. Hızı Düşük ise lagg olur. 20'ye yakın moda gerek yok en fazla 10 tane bile yeter. Tamamen Oyun içi çekim yapabilirsin ama bazı konuşma sahnelerinde animasyon filmin kalitesini yükseltir. Kılıç kalkan vs dahada yükseltir...

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarız beğenirsiniz. :)

Modların bir çoğu birbiriyle çakıştığı için zaten bi kaç modu mecburen eliyoruz. Ancak sadece 1-2 mod dahi kursak çok azda olsa oyuncular yürürken donma oluyor buda filmde çok kötü duruyordu. Öneri için teşekkürler :)
Bazı yavaşlatılmış sahnelerde fps az olduğundan çok kötü görüntüler oluşuyordu.
Bunu engellemek için sahneyi yavaşlatmak yerine oyuncuya yavaşlatma efekti verilse daha iyi olabilir :D

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsteğinize bağlı olarak modlu server açabilirsiniz. Panelden bağlanıp ramı full verebilirsiniz, Bunu ben de yapabilirim. Sorun olmaz. Ama hiç yoktan animasyon + Animated Player modu ve mine & blade warband 2 Modu şart. Yoksa çok sade olur. Bu da izlenmelerinizin düşmesi anlamına ve hatta yükselmemesine sebebiyet verebilir...