KARANTİNANW.KEYUBU.COM 1.8/1.13 yeni faction-skyblock server (3 günlük vip)

berkaykılıç

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
karantinanw.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.8/1.13
Sunucu Slotu
200+
Sunucu Türü
Hub
# YENİ FACTİON-SKYBLOCK SERVERI 1.8/1.13

-KURALLAR-
*Hile Kullanımının Tespiti= 1 Gün Ban
*Yazışma Kuralları: Küfür= 3 Saat
*Ailevi Küfür= 6 Saat Yetkiliye Hakaret= 8 Saat
*Hakaret= 1 Saat Argo= 30 DK Spam= 15 Dakika
*Reklam Yapmak= 7 Gün Ban
*Chatta Kavga Etmek Veya Kavgayı Uzatmak= 15 Dakika
*Irkçı Söylem Ve Sosyal Tehdit= 1 Gün Ban

-ETKİNLİKLER-
*Günlük event
*Kelime oyunu
*Ve daha fazlası

-SİSTEMLER-
*Bar sistemi
*Rank sistemi
*Kasa sistemi
*Ve dahası

-PRENSİPLERİMİZ-
*Güzel, adaletli bir oyun için
Her şey

SUNUCU GEÇMİŞİ
*Sunucumuz Yeni Olduğu İçin Harita Hazırlama, Plugin, Skript
Ayarlama Gibi 2 Aylık Geçmişi Var, 2 Ay bunlarla ilgilenildi.

-YETKİLİ DİSCORD İLETİŞİM ADRESİ-
*DarkJeas#1384
karantina.jpg

2020-06-23_22.17.18.png

Ekli dosyalar

• 2020-06-23_22.17.15.png
    2020-06-23_22.17.15.png
    212 KB · Görüntüleme: 63

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Mapler çok basit. Tasarım hazır! Özellik desen ayrı bir şey yok, 2012'de 14 yaşında çocuklar bunları yapıyordu, yine de başarılar dilerim umarım geliştirirsiniz.

0 0 0

berkaykılıç

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mapler çok basit. Tasarım hazır! Özellik desen ayrı bir şey yok, 2012'de 14 yaşında çocuklar bunları yapıyordu, yine de başarılar dilerim umarım geliştirirsiniz.

0 0 0
Merhabalar can 2 aydır bu sunucu için uğraşıyoruz yeniyiz biraz fakat hiçbir tasarım hazır değil hepsini biz yaptık. Bir tek spawnı para ile yaptırdık. yorumun için teşekkür ederim :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Maplar bence basit duruyor. Adınız biraz saçma olmuş virüs bittiği zaman anlamsız kalacak. 3 günlük vip demek zaten artık saçmalık. Tasarım bitmemiş bile yetkili kafaları yok, ki zaten tasarıma ekleyeceğinize konuya yazı olarak eklemişsiniz. Onun yerine tasarıma ekleseniz olurdu.

berkaykılıç

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Maplar bence basit duruyor. Adınız biraz saçma olmuş virüs bittiği zaman anlamsız kalacak. 3 günlük vip demek zaten artık saçmalık. Tasarım bitmemiş bile yetkili kafaları yok, ki zaten tasarıma ekleyeceğinize konuya yazı olarak eklemişsiniz. Onun yerine tasarıma ekleseniz olurdu.
Mapler için yaptığın yoruma saygı duyuyorum fakat yeni olduğumuzu söyledim emek harcandı 2 ay boyunca ve servera girmeden bunları demeniz tuhaf bir yorum. Ad konusunda da emin olun bilinen birçok server kadar anlamsız bir isim değil en azından ek olarak ismimiz değişebilen bir şey bunu ayarlayabiliyoruz bilginize. 3 günlük vip konusundada insanlara para ile bir şey satmak için servera açmadık insanları denemesini de istiyoruz. Tasarım konusuna gelince emin olun kendim çok daha iyi tasarım yapabilirim (reklam ajansında grafikerlik yaptım yıllarca) :) fakat yeni nesile şans vermek için yapılan bir şey bu, kafa konusundada acil yüklememiz gerekiyordu eksikleri olabilir. Ama servera gelmeden sadece ismimizi kötülemek amaçlı böyle yorumlar atmanız hoş olmuyor. İlginize Teşekkür Ederiz :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Mapler için yaptığın yoruma saygı duyuyorum fakat yeni olduğumuzu söyledim emek harcandı 2 ay boyunca ve servera girmeden bunları demeniz tuhaf bir yorum. Ad konusunda da emin olun bilinen birçok server kadar anlamsız bir isim değil en azından ek olarak ismimiz değişebilen bir şey bunu ayarlayabiliyoruz bilginize. 3 günlük vip konusundada insanlara para ile bir şey satmak için servera açmadık insanları denemesini de istiyoruz. Tasarım konusuna gelince emin olun kendim çok daha iyi tasarım yapabilirim (reklam ajansında grafikerlik yaptım yıllarca) :) fakat yeni nesile şans vermek için yapılan bir şey bu, kafa konusundada acil yüklememiz gerekiyordu eksikleri olabilir. Ama servera gelmeden sadece ismimizi kötülemek amaçlı böyle yorumlar atmanız hoş olmuyor. İlginize Teşekkür Ederiz :)
benim eleştirim kötü değil yapıcı eleştiri orada yanlışlık olmasın. Ben cevabınız için teşekkür ederim :1:

Lordjeas

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

-KURALLAR-

-ETKİNLİKLER-
*Günlük event
*Kelime oyunu
*Ve daha fazlası

-SİSTEMLER-
*Bar sistemi
*Rank sistemi
*Kasa sistemi
*Ve dahası

-PRENSİPLERİMİZ-
Her şey

SUNUCU GEÇMİŞİ

*DarkJeas#1384
Ekli dosyayı görüntüle 171445
Ekli dosyayı görüntüle 171493
Herkes servere laf etmiş ama bence gayet güzel.

Eserz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

-KURALLAR-

-ETKİNLİKLER-
*Günlük event
*Kelime oyunu
*Ve daha fazlası

-SİSTEMLER-
*Bar sistemi
*Rank sistemi
*Kasa sistemi
*Ve dahası

-PRENSİPLERİMİZ-
Her şey

SUNUCU GEÇMİŞİ

*DarkJeas#1384
Ekli dosyayı görüntüle 171445
Ekli dosyayı görüntüle 171493
35-40 dakikadır sw arıyorum sonunda iyi bir şey buldum.

Berkem71

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle server gerçekten çok güzel.Sistemleri olsun herşeyi çok iyi.Bar sisteminden para katlamak felan çok iyi gerçekten oyuncular desen zaten harika birbirlerine çok saygılılar yetkili kadrosu çok iyi şahsen discordda konuştum gerçekten çok kibarlar.

KarantinaNW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

0 0 0
Değerli Yorumlarınız İçin Müteşekkiriz.
Öncelikle Tasarım Konusunda Diğer Konular Kadar Başarılı Bir Performans Gösterememişiz bunun farkındayız.
İsim Konusunda Karantina ismi corona virüsü olmadan önce de vardı ve hep var olacak.Bilgi Almak İçin Wikipede bakabilirsiniz.
Haritalar ilk önce hepsi teker teker satın alınmış olup,daha sonra satıcının bizi kandırdığını farkedip,yenisini el birliğiyle günlerimizi vererek yaptık.
2012'de böyle sunucuların oluşunu biliyoruz ve buna nazaran nostaljik olacağını düşünüp böyle yaptık.Yani oyuna girdiğinizde 10 stack elmas bloğu ile başlamıyorsunuz.Biz Op Sisteme karşıyız.Ayrıca Eminim ki Ön yargıyla yaklaştınız ve bu ön yargının sunucumuza geldiğinizde yıkılacağından eminiz.Parayı veren düdüğü çalamaz ama para hakkı ile biraz güçlenir.Her şey ince ince düşünülmüş ve tek tek uygulanmıştır.
Tempomuz İlk 2 ay boyunca öğlen 12 den durduraksız bir şekilde sabah 5'e kadar çalışmamızdı.Elbet ki her sunucu da bizim gibi emeklerle hatta daha fazlasıyla açmıştır.Buna hiçbir sözümüz yok,fakat hazır eleştirilerinizi lütfen sunucuyu tanıdıktan sonra yapın.Fakat yine de yorum yazma teveccühünde bulunduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Değerli Yorumlarınız İçin Müteşekkiriz.
Öncelikle Tasarım Konusunda Diğer Konular Kadar Başarılı Bir Performans Gösterememişiz bunun farkındayız.
İsim Konusunda Karantina ismi corona virüsü olmadan önce de vardı ve hep var olacak.Bilgi Almak İçin Wikipede bakabilirsiniz.
Haritalar ilk önce hepsi teker teker satın alınmış olup,daha sonra satıcının bizi kandırdığını farkedip,yenisini el birliğiyle günlerimizi vererek yaptık.
2012'de böyle sunucuların oluşunu biliyoruz ve buna nazaran nostaljik olacağını düşünüp böyle yaptık.Yani oyuna girdiğinizde 10 stack elmas bloğu ile başlamıyorsunuz.Biz Op Sisteme karşıyız.Ayrıca Eminim ki Ön yargıyla yaklaştınız ve bu ön yargının sunucumuza geldiğinizde yıkılacağından eminiz.Parayı veren düdüğü çalamaz ama para hakkı ile biraz güçlenir.Her şey ince ince düşünülmüş ve tek tek uygulanmıştır.
Tempomuz İlk 2 ay boyunca öğlen 12 den durduraksız bir şekilde sabah 5'e kadar çalışmamızdı.Elbet ki her sunucu da bizim gibi emeklerle hatta daha fazlasıyla açmıştır.Buna hiçbir sözümüz yok,fakat hazır eleştirilerinizi lütfen sunucuyu tanıdıktan sonra yapın.Fakat yine de yorum yazma teveccühünde bulunduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederiz.
Öncelikle sunucuna önyargıyla yaklaşmadım. Sunucunu incelemek adına geldim. Nostaljik adı altında birçok sunucu açılıyor lakin tutmayıp bir iki ay snra kapanıyor..

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucunun ismi çok efso, nasıl geldi aklınıza? :) Başarılar...

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Mapleri bir az da geliştire bilirsiniz. Konu tasarımı günümüze göre çok basit duruyor. Söylenildiği gibi, yetkililerin nick'leri üzerinde skin kafaları olsaydı iyi olurdu. Biraz farklılık katmak lazım. Diğer sunuculardan pek farkı yok gibi duruyor. Başarılar.