KaraTahtMC | 1.8-1.12 Faction | Yarın Açılıyoruz | Lig Sistemi | Turnuvalar | Özel Eşyalar ve Daha Fazlası !

AlpSavasan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cooltext292626915506116.png

Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum ForumGamerTR ailesi. Bizler oynun Faction dalında pvpde ustalaşmış yıllarca oynamış kişileri olarak piyasadaki sunucularda oyuncu olarak oynamaktan sıkıldık ve en iyi olmaya geldik. Sunucu yeni açıldığı için ilk hafta beta sürümdedir her profesyonel sunucu gibi giderecek gelişeceğiz. ekibimizle beraber geçen yaz sunucu açmaya karar vermiştik. Sunucuda daha sonra sunucuda ortaya çıkan saldırılar açıklar vs. sebeplerden dolayı sunucuyu kapatma kararı aldık. Ve yıllardır factionu oyuncu olarak oynayan bizler sizin sorunlarınızı anlayarak en iyi şekilde çözeceğimizi ümit ediyoruz. Sunucumuzda hile yasak olduğundan dolayı hile koruması için en iyi tedbirler alınacak, Advanced Anti Cheat satın alıp ince bir ayar yapmayı planlıyoruz. Plugin paketini internetten alıp editleyen sunuculardan değiliz bu yıl kendi plugin paketimizi belirli bir ücret karşılığında özel bir ekibe yaptırdık. Komut-Bug açıkları minimum düzeyde veya neredeyse yok diyebilirim :) Şu anlık. Ayrıca forumda pek fazla tecrübem olmadığı için konu başlıkları basit kaçmış olabilir bunun için özür diliyorum baştan en yakın zamanda düzenlenecek. Resimleri bilerek shaders mod ile çekmedik neyin ne olduğu görün diye olumlu-olumsuz her türlü eleştiriye açığız sonuçta yeni bir sunucuyuz :) Uzatmadan konuya geçelim.

cooltext292626072978835.png

İp Adresi : KaraTahtMC.rabisu.com
Açılış Tarihi : 12 Temmuz Perşembe 14.00
Slot : Sınırsız
Ram : 6 GB (Sunucudaki online sayısına bağlı arttırılacak ve makine değiştirilecek)
Hosting : Rabisu
Bot Koruması : Mevcut
Fakelobi : En yakın zamanda aktif :)
Hile koruması : En yakın zamanda iyileştirilecek :)

Sunucumuz beta sürümdedir ilk hafta beta sürüm olarak devam edeceğiz Beta sürüm bittiğinde hile koruması ve güvenlik açığı (DDos ve Bot korumaları) en iyi düzeyde yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

cooltext292629072664176.png

Kurucu : Alp - DominionHD
Discord : DominionHD#2082

Kurucu : Ömer - WonzHy
Discord : WonzHy#7408

Moderator : Cengiz - bigepicninja
Discord : BigNinja#0717

Skripter: Burak - AyGumuS
Discord : AyGumuS (BuRak) [18]#0820

cooltext292629874055869.png

-- Spawn --
2018-07-10_22.38.15.png

-- Geçici Spawn (Fakelobi olacak) --

2018-07-10_22.34.59 (1).png

-- Arsalar --

2018-07-10_22.42.45.png

-- Lapis --

-- Köylüticaret --

-- Kurt --

-- Sohbette eşya gösterme (Sunucudaki maksimum pvp editi görseldeki kılıç) --

-- Sanal Market --

cooltext292632844694352.png

/market ile Sanak market erişimi
/vip ile Vip bilgilerini detaylıca görme
/başlarken komutu ile sunucu hakkında neredeyse her şeyi öğrenebileceksiniz :)
/menü ile oyuncu menüsünü açma
Buildbattle turnuvaları ! (İlk hafta Builder alımı olacaktır)
Futbol Turnuvası ! [Yakında]
/lig ile Futbol,klan ve bireysel ligleri görme [Yakında]
Özel kartlar ile TahtClub'da özel fırsatlar ! [VIP]
/skin ile sınırsız skin değiştirme [VIP]
Vip üyelerimize özel edit hammaddemiz bulunmakta. Eşyaları normal oyuncudan farksız olup sadece biraz daha hızlı kasılmaktadır.
/ah ile sanal pazar
/trade ile sanal takas menüsü
/ks ile KillStats bilgilerini görme
Ve buna benzer /warp menüsü /rütbeler menüsü gibi komutlar...(Her sunucuda olduğu için eklemedik)

cooltext292634287979812.png

Maksimum editlerimiz ;
Setler İçin : Koruma 8 - Kırılmazlık 7 [Tabelabüyü]
Kılıç İçin : Keskinlik 9 - Darbe 5 - Alevden Çehre 2 [Tabelabüyü]

Kazma İçin : Verimlilik X - Servet 3 - Kırılmazlık 3 [Tabelabüyü]

Sunucumuz Yarı-Op Factionu andıran durumdadır. Amacımız hem Has Faction hem Yarı-Op Faction severlerin ilgisini çekebilmektir.
Sunucumuzda ilerleyen zamanlarda Real Para ödüllü turnuva büyük olasılıkla olacaktır. Biz geçmişte Faction oyuncusu olduğumuz için sunucumuza güçlü klanları çektik bile.Konu tasarımı için tekrardan özür diliyorum basite kaçtıysa sunucumuza gelip inceleme yapınız lütfen en yakın zamanda değiştirilecektir. Bizim gibi faction severseniz ve pvp ortamı arıyorsanız vakit kaybetmeyin :)

KaraTahtMC.rabisu.com

Ekli dosyalar

• 2018-07-10_22.38.15.png
    2018-07-10_22.38.15.png
    107.6 KB · Görüntüleme: 431
  • 2018-07-10_22.34.59.png
    2018-07-10_22.34.59.png
    102.1 KB · Görüntüleme: 427
Son düzenleme:

iperius_RS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hala bakım devam ettiği için rahatsız etmek istemedim ve çok kurcalayamadım her şeyi ancak şu anlık bir sıkıntı veya eksiği az olan bir server.Bunu da kısa süre içerisinde halledeceklerini düşünüyorum.

SPOILER: BENCE BİR İNCELEMENİZ GEREKİYOR.Bİ BAKIN DERİM

KaraTahtMC

Öncelikle; Değerli Server Kurucuları WonzHy ve DominionHD'ye isteğimi kırmayıp beni sunucularına konuk ettikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Değerli ForumGamerTR'liler,

Bu bir server ön bakışı ve incelemesidir.

Warplar

Spawn:
Standartların bir tık üstünde ancak değiştirilmesi gereken bir spawn (Konuda da söylendiği ve bana söylenene göre değiştirilecek)

Lapis:
Lapis benim gayet hoşuma gitti.Bazı süslemeler ile gayet harika bir yer olacağını düşünüyorum

Arenalar( Evet, -lar çünkü birkaç arena var :) ) :
1v1 arenası gayet hoşuma gitti minnak ve sevimli bir warptı.
Klan Arenası bazı eksikler haricinde gayet hoştu.
Ancak normal arena hiç hoş değildi benim şahsi kanaatime göre kesinlikle ve en kısa sürede değişmesi veya güzelleştirilmesi gerekiyor

Edit:
Gayet hoştu ve gideri vardı

Diğer Warpları da siz yarın inceleyin artık :)

Sistemler

Yetkili kart tarzı bir sistemden bahsetti,oyunda her rütbeye ayrıcalık tanıyan bir sistem olduğunu söyledi ve yaratıcı olduğundan dolayı gayet hoş geldi.

Lapisten çıkan narin tarzı bir sistemden bahsedildi ancak tam olarak bilgi alamadım(Kaldırılabilinir)

Edit sistemi serverlere benzemesine rağmen obsidyen ve süngerin beraber kullanılmasıyla bir farklılık yarattı benim gözümde(Köylü Ticaret Mantığı Var)

Ayrıca viplere özel ve kolaylaştırılmış bir edit eklenmiş bu konuda bir yorumum yok.

Genel

-/başlarken isimli komut eklenmiş.Yeni başlayan oyunculara yardımcı olacağını düşüyorum.

-PvP Maden(TAMAM YENİ BİR ŞEY DEĞİL VURMAYIN) ile kasılmanın biraz kolaylaşacağını ancak pvp madenin her zaman açık olmayacağını öğrendim.

-Rütbehammadde'nin gayet güzel olduğunu söylemek isterim.

- Evlenme gelmeyecekmiş :)

-Kasa sistemi güzel duruyor.

-/ks komudu Ölme-Öldürme'yi gösteriyor.Çok önemli değil ama bi hoşuma gitti.

-Soldaki menü gayet hoş duruyor.

-Vip fiyatları ve özellikler gayet uyumlu olmuş. İlk haftada güzel bir indirim olacağı haberini aldım.

Hala bakım devam ettiği için rahatsız etmek istemedim ve çok kurcalayamadım her şeyi ancak şu anlık bir sıkıntı veya eksiği az olan bir server.Bunu da kısa süre içerisinde halledeceklerini düşünüyorum.

Son düzenleme:

kinglegend7241

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir sabırsızlıkla beklediğim bir sunucu beklentimin daha üstünde olacağına eminim herkesi sunucuya bekler, sunucuyu tavsiye ederim.