KardesMC.Batihost.com / Yeni Açıldı / timber / Köylü Ticaret / Market / Jobs /

Server Güzel Mi ?

• Evet

Kullanılan: 1 25.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 75.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Hasanay933

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhabalar, hepimizin bildiği üzere TÜRKİYE'de kaliteli sunucuların hitini düşüren birçok kalitesiz sunucular açıldı. Biz de bu hiti düşürmek için değil, kalitemizi göstermeye ve yükseltmeye geldik!
Sunucumuz da hile kullanmak YASAKTIR, diğer sunucular gibi serbest bırakmıyoruz!
Ve aynı zaman da diğer sunucular gibi "işine geliyorsa" demeyip oyuncuları kırmayıp, fikir ve düşüncelerine önem veriyoruz. Kimse üstüne alınmasın.

Şimdi ister emeğinin hakkını vermeyen sunucular da oynayın ya da ister gelin beraber yeni bir devrime imza atalım?

Sunucumuzda Eklenen Farklı Özellikler Buraya Eklenip, Yeni Eklentilerin Yanlarına Parantez () Şeklinde Yazılıcaktır.

Köylü Ticaret Sistemi > Sizlere Survival'in vazgeçilmezi olan köylülerle takas yapmanızı sağlamaktadır

Hızlı Ağaç Kırma ( HAK ) Sistemi > Sizlerin oyunda ağacın en altından balta ile vurup hepsini düşürmenizi sağlamaktadır
İpeksi Spawner Sistemi ( İSS ) > Sizlerin EXP kasmak ve ench basmak için gerekli olan SPAWNER'leri İpeksi Dokunuş I kazma ile kırmanızı sağlamaktadır

Takım Sistemi > Sizlerin oyun içinde takım kurarak arkadaşlarınızla eğlenmenizi sağlayan eklentidir.

Meslek Sistemi > Sizlerin oyunda herhangi bi mesleğe katılıp o işi yaptığınız sırada oyun parası kazanmanızdır /jobs

Kurucu: ByHasanAy
Admin: DMByBasqan

Admin: DMByKerem

<<--Spawn-->>

<<--Arena-->>

<<--Balıkcı-->>

<<--Market-->>

<<--Orman-->>

<<--Jail-->>

<<--Koylu Takas-->>

kardescraftnetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverlerimiz hızla ilerliyor daha yeni acılan survival sunucusu +10 kisi cekiyor. (SS'teki fotograf 15.12.2016 Saat 1de çekildi.)
Faction sunucumuzda yakın bir zamanda batihost gececektir suan nitrado'da ve eger 2 serverimizde tutarsa cook yakın birzamanda
Hub server yapıp Faction - Survival - Skyblock - Minigamesler eklenecektir bilginize !!..

http://hizliresim.com/VPEgyv

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj tarafımca yazılıp hiçbir baltalama amacı yoktur...
Merhaba Hasan. Ben Tarık biliyorsundur, bu konu tasarımı bana ait diğer kalan da se7en tanıtım konusu. Sanırım biraz acemisin. Ama ben bu konu tasarımını kullanmana izin vermiyorum. Konu tasarımı hemen değişmezse rapor ediceğimi bilin. Rapor edince ne olucak felan derseniz ki, forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim bayım. Bu konu tasarımını değiştiriceksiniz...

Sunucuya gelince her şey //set beğenmedim... 10/0

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer sunuculardan hiçbir farkınız yok,ne kalitesi be kardeşim?
0/0

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucularına gidip insan gibi konu tasarımınızı değişin bana ait dedim. HasanAy adlı yetkili Annemi de söze katıp küfür ederek banladı. Hayatta Kalma (Survival) sunucular kategorisine alınmayacak bir sunucu daha. Konunun kaldırılmasını arz ediyorum @ManInBlue