KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende girdim bu kez Bu ıp adresi üzerinden kayıt onız limiti aştınız diyor :(

luckylook

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi sunucu süperde rütbem çaylak suvivorde ev yapıyom 1 gün sonra bi bakıyom ev fosilleşmiş

tolga1906

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kuruuc anenji beni las gele banladı nerde adalet çok eski oyunculardanım şunun yaptıgına bak çoluga çocuga bidah rehberlik falan verme kardeşim edit:tolga1906

alpgzm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya Abi Ben LeaderWither sw yi sevip oynuyorum ama bi rehber tutturdu *****sun dedi Ama Kuran Çarpsın Bn ***** kullanmıyorum Banı ac lütfen be[DOUBLEPOST=1396722919,1396722729][/DOUBLEPOST]Abi Banı Ac ya Emek var swde o kadar bıktık emek var sw güzel dedik oynıyalım dedik gelistik güclendik derken rehberin biri ban attı yapılcak iş mi ya
Banı Ac Lütfen adım: LeaderWither
Acarsan söyle Allah Aşkına[DOUBLEPOST=1396723191][/DOUBLEPOST]Abi sw ye giremedigimden Başım agrımaya basladı hadi be kaldır su banı ölecem gidecem baska sw yok iste böyle güzel kaldır şu banı lütfen :emin:

kadosan06

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverın kişi sayısını arttırmayı düşünüyor musunuz? Çünkü server çok iyi olduğu için çoğu zaman dolu oluyor.

alpgzm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seni banlayan rehberle konuşmalısın.
karekent.enjiin.com
Ya bi ilgilenin biz de ban yedik bebelere rehber veriyosunuz ban atıyo ama biz de insanız emek var o kadar ueter hack diyip 22saat oynadıgım swden atılıyorum bu da bize batıyo ama yeter kardeş bi halledin banı kaldırın Adım: LeaderWither haber verin kaldırırsanız lütfen

tolga1906

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Seni banlayan rehberle konuşmalısın.
karekent.enjiin.com
klanımda 20 kişi vardı hepsini oyundan çekiyorum.Böyle adaletsizlik olmaz. Sırf güçlendik diye birbir adamlarımıza ve bana ban atmak hiç yakışmadı.madem böle bi sw ydi hiç başlamasaydık daha iyi

alpgzm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
klanımda 20 kişi vardı hepsini oyundan çekiyorum.Böyle adaletsizlik olmaz. Sırf güçlendik diye birbir adamlarımıza ve bana ban atmak hiç yakışmadı.madem böle bi sw ydi hiç başlamasaydık daha iyi
Ewet bize inadından bütün klanı banladı böyle adaet olmaz! ya banı kaldırın yada serverden 20 adamımızı geri cekelim baska swlere girelim

Calipheran

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ewet bize inadından bütün klanı banladı böyle adaet olmaz! ya banı kaldırın yada serverden 20 adamımızı geri cekelim baska swlere girelim

Sunucudaki bir açığı kullananlara,hack programı kullananlara ve svnin huzurunu bozanlara ban atılır.Bizim hilecilerle işimiz yok.Buraya gelip adaletsizlik diyorsunuz.Önümüze geçene rehberlik vermiyoruz.Neredeyse sv açıldığından beri o adamları biliyoruz.İşlerini iyi yapıyorlar.Yalan yanlış konuşmayın!